Põhisisu algus

Igihaljas Simpsonite pere osutus Elisa Elamuses kõige menukamaks

24.07.2019

Telemaailma esimene poolaasta on pakkunud vaatajatele hulganisti põnevaid kogemusi, kuid igihaljale Simpsonite teleperele ei saanud ükski saade vastu.

Vähe on neid sarju, mis on eetris aastakümneid ja mis on jätkuvalt nii menukad nagu seda on Simpsonid. 1989. aastal esimest korda eetrisse jõudnud seriaalist on tänaseks vändatud kokku 30 hooaega ja tulemas on ka 31. Väsimuse märke on kriitikute sõnul näha, kuid televaatajaid on saatel jätkuvalt miljonite kaupa ja oma panuse sinna annavad ka Eesti televaatajad.

2019. aasta esimeses pooles vaadati Elisa Elamuse järelvaatamises kõige enam kokku multifilmi „Simpsonid“. Välismaiseid sarju mahtus esimese poolaasta teletoppi teisigi. Näiteks olid populaarsed veel „Suure paugu teooria“, „Vaprad ja ilusad“ ja „Käsna-Kalle Kantpüks“.

Kodumaistest saadetest vaadati kuue kuu peale kokku kõige rohkem „Aktuaalset kaamerat“. Seejärel „Ringvaadet“, „Kättemaksukontorit“ ja „Terevisiooni“.

„Igakuiselt on siiski kõige populaarsemad just kodumaised telesaated ja seriaalid, kuid Simpsonite igapäevane eetriaeg ja kordussaated tõstavad selle vaadatavust märkimisväärselt. Peatselt on algamas ka uus telehooaeg, mis toob taas vaatajateni lemmikseriaalide uued hooajad. Uus telehooaeg algab varem aga Elisas, sest õige pea jõuab Elisa kodumaine originaalseriaal „Üle noatera“ Elamuse klientideni,“ ütles Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre. Dokumentaalfiktsioonsarjas heidetakse pilk erinevate kodumaiste sündmuste tagamaadele ja analüüsitakse, milline oleks elu Eestis, kui need sündmused oleks lõppenud teisiti.

Elisa Elamuse videolaenutuses vaadati enim Oscariga pärjatud ja paljude eestlaste südame võitnud filmi „Täht on sündinud“. Lisaks teenisid parima näitleja nominatsiooni Bradley Cooperi ja Lady Gaga peaosad. Filmist tuntud ja pidevalt raadiolaineid hõivav laul „Shallow“ võitis juba ka selleaastastel Grammydel parima popmuusika grupiesitluse auhinna. Lisaks sellele olid populaarsed veel „Bohemian Rhapsody“, „Imelised 2“ ja „Venom“. Populaarseim eesti keelne filmi oli „Lõbus perekond“ peaosas Saara Kadakuga.

Elisa Elamuse kuue kuu TOP

1. Simpsonid

2. Suure paugu teooria

3. Aktuaalne kaamera. Ilm

4. Ringvaade

5. Vaprad ja ilusad

6. Käsna-Kalle Kantpüks

7. Kirgede torm

8. Minu köök on parim

9. Kättemaksukontor

10. Hingesugulased

11. Terevisioon

12. Õhtu!

13. Reporter

14. Põrsas Peppa

15. Aktuaalne kaamera

16. Pealtnägija

17. Kaks kanget Sovetistanis

18. Kuuuurija

19. Õnne 13

20. Radar

Elisa Elamuse videolaenutuse kuue kuu TOP

1. Täht on sündinud

2. Bohemian Rhapsody

3. Imelised 2

4. Venom

5. Aquaman

6. Grinch

7. Roheline raamat

8. Robin Hood

9. Lõbus perekond

10. Ämblikmees: Uus universum

11. Bumblebee

12. Pisipäkk

13. Kutsuge McCall 2

14. Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus

15. Teine võimalus

16. Nunn

17. Piparmünt

18. Põgenemistuba

19. Johnny English asub vastulöögile

20. Küll ma olen ilus

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!