Põhisisu algus

Iga viies ostja kindlustab oma nutitelefoni

04.06.2016

Elisa klientide seas kogub populaarsust nutitelefoni kindlustamine, millele annab kinnitust fakt, et juba iga viies uue seadme soetaja teeb oma nutitelefonile koheselt ka kindlustuse.

„Tarbijad kindlustavad kõige rohkem nutitelefone ja tahvleid, mida kõige enam ka ostetakse,“ rääkis Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „Keskmine kindlustatud seadme hind Elisas on 300 eurot ning keskmine kindlustuse summa jääb nelja euro juurde,“ täpsustas Hiiepuu.

Kõige sagedasem kahjustus nutitelefonidel on ekraani purunemine, sellele järgnevad veekahjustused ning vargused. Tänaseks on nutikindlustuse toel saanud oma telefoni või tahvli korda teha või välja vahetada tuhanded Elisa kliendid.

Nutitelefonidest kindlustavad kliendid enim LG K8, Samsung Galaxy J3 ja Samsung Galaxy S6 ning tahvlitest Alcatel Onetouch Pop 8S, Asus ZenPad 8.0 ja Samsung Galaxy Tab A.

Elisa, If Kindlustuse ja F-Secure'i terviklik nutikindlustus kaitseb mobiiltelefoni ja tahvelarvutit füüsiliste kahjustuste ja pahavara eest. Tarbija mobiiltelefon ja tahvelarvuti on kaitstud vette või kõvale pinnale kukkumise eest ning ka põrutuse ja varguse vastu ning seda sõltumata sellest, kas õnnetus juhtub Eestis või välismaal. Viirusetõrje programmina saab Elisa klient tasuta kaasa kuueks kuuks maailmas väga tuntud ettevõttelt F-Secure. Tasuta perioodi lõppedes saab Elisa nutikindlustuse klient ka hilisema viirusetõrje paketi turuhinnast märkimisväärselt soodsamalt.

Nutikindlustuse saab teha vaid uuele Elisast ostetud nutiseadmele ning selle kehtivusaeg on alates seadme soetamise hetkest kaks aastat. Kindlustuslepingut saavad sõlmida nii era- kui ka ärikliendid. Ühe seadme kohta tagab kindlustus kaitse kuni kolme õnnetusjuhtumi korral.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!