Põhisisu algus

Hübriidmeelelahutus on kohal – Eesti Muusikaauhindade melu ja kaadritagused esmakordselt vaatajate ees!

26.01.2022

Elisa Stage koostöös Samsungiga toob esmakordselt Eesti Muusikaauhindade ajaloos suurejoonelise gaalaõhtu vaatajateni nii lavalt, lava tagant kui publikust. Melu loovad saatejuhid Lauri Pedaja ja Kristel Aaslaid.

Tasuta veebisaade on jälgitav eksklusiivselt ainult Elisa Stage platvormilt ja toob vaatajateni kõik selle, mis tele-eetrisse ei jõua – intervjuud põnevate külalistega, meelelahutuslikud väljakutsed stuudiost, kommentaarid ja palju muud. „Hea meelelahutus ei pea täna piirduma ainult tele-eetriga, vaid on vaadatav igast seadmest sõltumata asukohast. Hea meel on Eesti muusikahuvilisteni tuua ligi 4 tundi kestev meelelahutuslik otsesaade, kus on võimalus ka vaatajatel sõna sekka öelda, esitades küsimusi nii saatejuhtidele kui lemmikartistidele,“ sõnas Kertu Popp, Elisa meelelahutusteenuste valdkonna juht.

Lisaks on saatejuhtidel varuks ka üllatusi, toimuvad meelelahutuslikud hääletused ja ennustused, millest saab osa ainult ülekannet jälgides ning kõikide vastajate vahel loositakse välja ka auhindu. Tule ja astu otse Eesti Muusikaauhindade gala melu keskele. Saade algab kell 18.30 aadressil https://elisastage.ee!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!