Põhisisu algus

Huawei tegi nutitelefonist tipptasemel kaamera

16.05.2016

Täna, 16. mail Elisa esindustesse müügile jõudnud Huawei uus lipulaev Huawei P9 paistab silma eriliselt hea kaameraga, mille kvaliteedi tagatiseks on edukas koostöö professionaalse kaameratootjaga Leica.

„Ühistöö tulemusena on Huawei ja Leica loonud nutitelefonile kahe objektiiviga kaamera, mis pakub rohkem valgust, suuremat selgust ja sügavust ning seega ülikvaliteetseid fotosid ja videoid,“ andis Elisa tootejuht Ivo Popp ülevaate uue tipptelefoni tugevustest. „Kahe kaamera olemasolu teeb võimalikuks pildistamisjärgse fookuspunkti muutmise. Varem sai sellist toimingut teha vaid väga kalli fotokaameraga,“ tõi Popp välja kaamera eristuvuse.

Huawei P9 põhikaamera on 12 ja esikaamera 8 megapiksline ning juurde on lisandunud uued filmimise - ja pildistamisfunktsioonid, sealhulgas filmirežiimid, suure ava efekt, monokroomrežiim ja professionaalne režiim.

Kvaliteetse kaamera kõrval on Huawei uues tipptelefonis kahe SIM-kaardi võimalus ning kiire ja suure jõudlusega riistvara. Mobiiltelefoni korpus on valmistatud lennundusklassi alumiiniumist ja parima kvaliteediga 2.5D klaasist. Sõrmejäljelugejaga suurendab turvalisust ning võimaldab seadme lihtsalt lukust lahti teha.

Maailma edetabelites on Huawei mobiiltelefonid tänu hinna ja kvaliteedi heale suhtele kõrgelt hinnatud ning nii hoiabki firma maailmas nutitelefonide müügi edetabelites kolmandat kohta.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!