Põhisisu algus

Heategu loodusele: loe ajakirju otse Elisa Raamatu äpist

27.10.2020

Ajal, mil looduse hoidmine on paljudel aina enam mõtteis, on ka loogiline, et digitaalsed raamatud ning ajakirjad koguvad järjest populaarsust. Kui e-raamatud on olnud saadaval juba sajandi alguspaigast, siis digitaalsete eestikeelsete ajakirjadega saad end nüüd kostitada Elisa Raamatu vahendusel.

Ajakirju, mida Elisa Raamatust lugeda saab, on lausa 13, millele lisandub iga nädal uuenev nutiristsõna. Ajakirjad on needsamad kõige tuntumad ja tuttavamad, mis juba aastaid või aastakümneid eestlastele meelelahutust on pakkunud.

Enim ajakirju on suunatud peredele. Pere ja Kodu pakub nõuandeid lastekasvatuse, pere, suhete ja kodu osas. Kodukiri, Maakodu ja Nipiraamat pakuvad lugejale ideid ja praktilisi nõuandeid kodusisustuse, renoveerimise, aianduse ja käsitöö valdkonnas, et kodu saaks tänu väikestele detailidele uue ja värske ilme.

Lai on ka naisteajakirjade valik. Tiiu, Eesti Naine, Naisteleht ja Anne & Stiil inspireerivad, pakuvad põnevust ning annavad nõu, kuidas argielu lihtsamalt korraldada.

Juba üle 20 aasta eestlaste salajast uudishimu rahuldanud Kroonika ei vaja ilmselt tutvustamist kellelegi. Kuumimad seltskonnauudised ja üllatavaimad kõlakad on garanteeritud.

Oma Maitse on suurepärane kaaslane neile, kes peavad lugu heast toidust. Igas numbris on vähemalt poolsada retsepti, seega ideid jätkub igasse olukorda.

Kalale! Looduses pakub seevastu lugemist nii kalameestele kui ka lihtsalt loodus- ja matkahuvilistele. Pärast matka end kamina ees soojendades sobib meelelahutuseks Eesti Ajalugu, mis tutvustab lugejale põnevaid sündmusi meie minevikust.

Alati saaks teha veel midagi oma tervise heaks. Tervis Pluss inspireerib lugejaid tegema tervislikumaid valikuid. Põnevad persoonilood, psühholoogiateemad ning trenni- ja toitumisnipid aitavad teha elus soovitud muudatusi.

Kõigi ajakirjade puhul on võimalik lugeda nii kõige uuemaid kui ka möödunud numbreid. Lugeda on võimalik ka siis, kui seade ei ole võrku ühendatud – selleks tuleb eelnevalt teha vaid paar nupuvajutust. Ajakirjade lugemise võimalus sisaldub kuutasu sees ning midagi juurde maksta pole vaja. Esimesed kaks nädalat saab teenust kasutada tasuta!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!