Põhisisu algus

Haapsalu kaubamajas avatakse unikaalset kiiremonti ja nutitelefone pakkuv Fonum+

29.10.2020

Eestis ainulaadset nutitelefoni tunniajast kiirremonti pakkuv Fonum avas neljanda ja pisut erilise Fonum+ esinduse Haapsalu Kaubanduskeskuses. Uues hoolduskeskuses saab lisaks telefonide remondile soetada uusi seadmeid ja liituda Elisa teenustega.

Nutitelefonist on paljude jaoks saanud asendamatu kaaslane nii tööl kui eraelus ja kui mobiiliga peaks midagi juhtuma, siis lisaks rahalisele kahjule võib tavahooldus venida mõnikord nädalate ja halvemal juhul koguni kuude pikkuseks.

Haapsalu kaubanduskeskuses avas uksed hoolduskeskus Fonum+, mis pakub Eestis enim levinud nutitelefonidele kiirhooldust. Fonumi hoolduskeskuse juht Ivar Tennokese sõnas, et Haapsalu esindus on võrreldes teiste Fonumitega ka erilisem. „Uus Fonum+ pakub klientidele endiselt kiirremonti, kuid lisaks sellele on hoolduskeskuses võimalik liituda ka kõigi Elisa TV- ja sideteenustega ja soetada uusi Elisas müüdavaid seadmeid. Tänasel ajastul, mi nutitelefon on paljudele asendamatu kaaslane, näeme, et kiirhoolduse ja -remondi nõudlus on tõusmas ning seda kinnitab ka fakt, et tänased esindused teenindavad kuus mitmeid tuhandeid inimesi.“

Fonumis remonditakse 80 protsenti enim levinud riketest, kuid võrreldes tavapärase hoolduskeskusega, kus võib remont kesta keskmiselt peaaegu kaks nädalat, tehakse Fonumis levinumad hooldustööd tunniga.

Suurematele brändidele nagu Apple, Xiaomi, Huawei ja Samsung, pakub Fonum+ kiiret aku või ekraani vahetust. Soovi korral saavad remonditud ka teised vähem levinud seadmed. „Fonumi spetsialistide poole võib pöörduda iga seadmega ja võimaluse korral aitame igat klienti. Kõikidele Fonumis tehtud töödele anname kaasa ka ühe aastase garantii,“ lubab Tennokese.

Fonumis tehakse kõikvõimalikke varuosade vahetusi, kaitseklaaside paigaldamist ja aidatakse ka võimalusel tarkvaraprobleemide lahendamisel. „Üldiselt tuuakse esindusse tavapäraste kahjustustega telefone, aga on olnud juhuseid, kui seade on jäänud auto alla või kukkunud järve põhja, kuid need on pigem harvad juhused, “ lisab Tennokese. Igas kuus vahetatakse Fonumis tuhandeid ekraane.

Uus Fonum+ avab oma uksed 1. novembril ja on avatud iga päev.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!