Põhisisu algus

Galerii: PÖFFil esilinastus uus kodumaine draamasari „Süü“

20.11.2021

Eile esilinastus Pimedate Ööde filmifestivalil Elisa uus originaalsari „Süü“, kus vaatajate ees rullub lahti tõeliselt kaasahaarav ja paeluv suhete virr-varr. Suhtedraamadega kaasnevad traagilised sündmused, panevad vaataja paratamatult küsima, kes siis ikkagi lõpuks on süüdi?

„Stsenaarium on äärmiselt tugev ja iga osa keerab põnevust ning tempot sündmuste käigule veelgi juurde. Lisaks teeb sarjas kaasa ka tõeline Eesti näitlejate kahurvägi,“ sõnas esimest korda režissööritoolil istunud Priit Pius.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili ütles, et Elisal oli taas kord au kergitada PÖFFil saladuskatet uuelt sarjalt. „Soovime vaatajatele pakkuda midagi ainulaadset ja kaasahaaravat, mis läheks hinge nii näitlejatele kui ka televaatajatele. Rõõm on teatada, et sarja terve hooaeg on kõikidele huvilistele juba saadaval Elisa Huubis!“

Uue Elisa originaalsarja keskpunktis on 12 aastat tagasi toimunud traagiline surm, mis on ühe perekonna isa ja ülejäänud pereliikmeid aastaid saatnud. Lugu saab oma jätku 2021. aasta suvisel puhkusereisil Saaremaale. Lootus muretust puhkusest puruneb aga ühe anonüümse ähvarduskirja tõttu. Sellest hetkest hakkab hargnema sündmuste jada, mis lõpetab vaikimisvanded ning tõstab pinnale sünged saladused.

Sarjas astuvad üles Jaan Rekkor, Epp Eespäev, Rasmus Kaljujärv, Ott Sepp, Maarja Jakobson, Sandra Uusberg, Ago Anderson jpt. Elisa uus ja järjestikus juba viies originaalsari valmib tunnustatud Briti stsenaristi ja näitleja Kate Ashfieldi loodud stsenaariumi põhjal.

Esilinastuse galerii on leitav SIIT!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!