Põhisisu algus

Galerii: PÖFFil esilinastus Elisa uus originaalsari peaosas Marko Matvere ja Kaspar Velbergiga

27.11.2020

Galerii: PÖFFil esilinastus Elisa uus originaalsari peaosas Marko Matvere ja Kaspar Velbergiga

Eile esilinastus PÖFFi raames Elisa uus kodumaine põnevussari „Tulejoonel“, kus halastamatult õudu ja surma külvavat kodumaist terroristi asub jälitama noor kaitsepolitsei uurija. Sarja tele-eeter on 11. detsembril Elisa Huubis.

Eelmisel aastal esimese Eesti teleoperaatorina omatoodangut pakkuma asunud Elisa linastas eile PÖFFi raames Coca-Cola Plazas oma neljanda kodumaise originaalsarja „Tulejoonel“ pilootosa.

Sari sündis tunnustatud stsenaristi Martin Alguse sulest. „See on lugu nurka surutud mehest, kelle frustratsioon ei väljendu enam netikommentaariumis, vaid pommiplahvatustena meie pealinnas. Raev ja pettumus muutuvad ühel hetkel surma külvavaks amokijooksuks. Lisaks uurija ja kurjategija omalaadsele kassi-hiire mängule ja põnevusloo taustal aset leidvatele keerukatele peresuhetele, inspireeris mind selle loo juures tugevalt ka meie pommirühma üliohtlik argipäev,“ rääkis Algus.

„Tulejoonel“ on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad kaasaegsed teemad ja uudsed tegelased. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab Kaspar Velberg. Lisaks teevad sarjas kaasa Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Märt Pius, Karin Tammaru jt. Eesti tippnäitlejad.

Uus sari on 11. detsembrist eksklusiivselt vaadatav ainult Elisa Huubist.

Link galeriile!

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama