Põhisisu algus

Flipboard – loe uudiseid nagu vanasti

10.01.2017

On oht, et hetke pärast võib sind tabada nostalgia. Noorem põlvkond ei saa sageli aru, et vanal heal ajal oli lehe lugemine ettevõtmine – käisid postkasti juures, võtsid lehe, istusid laua taha või diivanile ja veetsid järgmised paarkümmend minutit lehte sirvides. Pöördel ootas alati järgmine huvitav lugemine. See oli omamoodi rituaal.

Täna ei pea enam lehelugemiseks postkasti juurde või ajaleheputkasse minema. Ja lehitseda saab ka nutiajastul, nii telefoni kui ka tahvliga. Rakenduse nimi on Flipboard ja see koondab kokku sellised artiklid, mis just sulle meeldivad. Sünnib täiesti sinu oma “ajaleht”, kus kirjutavad sinu lemmikinimesed vaid sind huvitavatel teemadel. Ja sa saad seda lehitseda!

Nutiajastul, kus me oleme harjunud uudiseid Facebookis voona tarbima, mõjub Flipboard kui sõõm värsket õhku. Juba aastaid vana rakendus on endiselt väga populaarne. Ja seda ei ole ka liiga põhjalikult uuendatud – ikka selleks, et kogemus säiliks originaalilähedasena.

Enamus inimesi kasutab Flipboardi tõenäoliselt telefoniga, kus see ka väga hästi töötab. Kuid kui majapidamises on tahvelarvuti, tasub rakendust eelkõige just sellel seadmel kasutada. Tahvelarvuti ekraanile mahub ajalehelikult kujundatud teksti märksa rohkem ja see meenutab vana head ajalehte.
Ja sellel on oma väärtus.

Flipboard vahendab väga suurt valikut erinevaid ajalehti-ajakirju, nii suure lugejaskonnaga kui ka nišiväljaandeid. Kuigi rakenduse üks peamine eelis on luua oma ajaleht, mille sisu pärineb erinevatest kanalitest, on Flipboardi meeskond kokku pannud ka mitmeid temaatilisi väljaandeid, mille hulgast samuti väga huvitavat lugemist leiab.

Teeme nii, et paneme mõnikord selle sotsiaalmeedia “uudisvoo” kõrvale, teeme tassi kohvi ja loeme nii nagu vanasti – aga lihtsalt digitaalselt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!