Põhisisu algus

Esimest korda maailmas saab välikontoris teha tööd ülikiire 5G internetiga

12.08.2018

Esmaspäeval, 13. augustil ootab Elisa kõiki huvilisi taas Elisa välikontorisse, kus saab esmakordselt maailmas teha kaugtööd 5G internetis. Lisaks sellele läheb välikontorist otse-eetrisse uus Digitunni raadiosaade.

Homme, 13. augustil, toimub Tallinna südames Rotermanni kvartalis selle suve kolmas ja eelviimane Elisa välikontor. Esmakordselt maailmas saab Elisa välikontoris meile lendu saata ning kaugtööd praktiseerida ülikiires 5G internetis, mis on avatud kõigile huvilistele, kes kontoris sooja ja loodetavasti päiksepaistelist päeva raisku lasta ei soovi.

5G internet tuuakse Rotermanni kvartalisse läbi maailma esimeste Huawei lõppseadmete ja üle-eelmisel kuul Soomega maailma esimese 5G kõne teinud tugijaama.

Lisaks sellele läheb välikontorist otse-eetrisse üle 5G interneti Digitunni raadiosaade, mida on võimalik jägida ka otse Elisa Eesti Facebooki lehelt. Saates räägib 5G võrgust ja selle võimalustest Elisa raadiovõrkude ja taristu valdkonna juht Kristo Kork ning saatejuhtideks on nagu ikka Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas. „Tõenäoliselt on esmaspäevane Digitund maailma esimene üle 5G-võrgu tehtav otse-eetri raadiosaade. Väga põnev on olla osaline selles, kui tehakse ajalugu ning midagi maailmas ainulaadset,“ ütles Roonemaa.

Elisa on erinevaid uudsete tööviiside meetodeid kasutusele võtnud juba mitmeid, alustades kaugtöö kuni lõpetades ajatöö erinevate vormideni, nagu näiteks kuuetunnised tööpäevad esindustes ning neljapäevased töönädalad telemüügis. Elisa soovib olla eeskujuks ka teistele ettevõtetele, kus endiselt arvatakse, et töötaja töötab vaid kontoris juhi valvsa silma all. Kaugtöö on tööviis, mis pakub tehniliste vahendite ja kokkulepete alusel võimaluse töötada asukohast sõltumatult.

Elisa välikontor on avatud alates kella 9-15.00 Rotermanni kvartali platsil. Kõigile välikontori töötajatele pakub tasuta kohvi Carmen Cafe!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!