Põhisisu algus

Elisat tunnustati „Parim personaliprojekti 2021“ konkursil kahes kategoorias

21.05.2021

Elisa esitas MTÜ Eesti Personalijuhtimise Ühingu "Parim personaliprojekt 2021" konkursile kaks projekti - «Igapäevajuhtimise mooduli juurutamine Elisas» ning «Coursy- Uue töötaja virtuaalne sisseelamine Elisas». Mõlemad projektid pälvisid tunnustuse.

Konkursiga Parim Personaliprojekt tunnustab PARE viimase aasta jooksul organisatsioonides ellu viidud uuenduslikke ja edukaid inimeste juhtimist ja arendamist ning organisatsiooni tegevust tõhustavaid projekte. Tänavu esitas Elisa konkursile kaks projekti, millest mõlemad said žürii poolt tunnustatud.

Parim personalivaldkonna teenusepakkuja

VÕITJA: Coursy ja Elisa koostöös valminud Uue töötaja virtuaalne sisseelamine Elisas

„Oleme koostöös Coursyga juba mõnda aega arendanud erinevaid paindlikke võimalusi elisalaste õppimis- ja arengutegevuste toetamiseks. Eriliselt on see mõjutanud praegusel ajal meie uusi elisalasi, kelle sisseelamine on toimunud virtuaalselt,“ sõnas Elisa kvaliteedi- ja protsessijuht Mari-Liis Mets.

Diplomid

Parim personaliprojekt 2021

II koht: Igapäevajuhtimise mooduli juurutamine Elisas

PARE juhatuse esimees Maria Kütt tõi sõnas, et igapäevajuhtimises näeb ta Elisa moodulis head tööriista juhile, aitab juhi tööd toetada ning ootuseid seada. Esikoha pälvis Häirekeskuse projekt „Vaimse tervise virtuaalne esmaabikapp“.

Palju õnne kõikidele võitjatele! Toimunud ülekannet on võimalik järele vaadata siin ning ülevaadet osalenud projektidest näed siin. Täpsemalt PARE tegemiste kohta saad lugeda nende kodulehelt.

Kokku laekus PARE Konkursile 18 erinevat projekti 13 erinevast organisatsioonist. Esitatud ja osalenud projektid olid seotud kas kaugtöö korraldusega, töötajate tervise ja heaolu edendamisega või õppimise ja arenguga. Žürii valis välja parimad ning otsuse tehti teatavaks.

Parimate personaliprojektide konkurss toimub alates 2000. aastast. Konkursi eesmärk on tuua esile hästi korraldatud personalitöö mõju organisatsiooni edukusele, luua võimalused parima kogemuse vahetamiseks inimressursi valdkonnas ning tunnustada valdkonna professionaalide tööd.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!