Põhisisu algus

Elisasse jõudsid müügile tippklassi seikluskaamerad

22.02.2018

Elisa alustas uute ja paljunõutud GoPro seikluskaamerate ja lisatarvikute müügiga, mis sobivad ka kõige nõudlikumale seiklejale.

Seikluskaamerate lipulaevu valmistava GoPro uued kaamerad Hero6 Black ja Hero5 Black jõudsid Elisa e-poodi müügile. „Valisime GoPro kaamerad oma tootevalikusse kuna tegemist on nõutud tootega ja tunnustatud kaameraga üle maailma,” lausus Elisa telekomiteenuste valdkonnajuht Mailiis Ploomann.

Hero seeria kõige uuem ja kuuendat järjekorranumbrit kandev kaamera on varustatud esmakordselt ettevõtte uue GP1 kiibiga, mis tõstab kaamera jõudlust senisest kaks korda ja laseb tähtsaid hetki jäädvustada 4K resolutsioonil 60 kaadrit sekundis ning 1080p resolutsioonil 240 kaadrit sekundis. Nii tiheda kaadrisagedusega on võimalus lindistada ka suurepäraseid aeglustatud videoid. GoPro Hero 5 kaamera suudab jäädvustada videot aga 4K ja 30 kaadrit sekundis ja 1080p resolutsiooniga 120 kaadrit sekundis.

Lisaks sellele on uus Hero6 mudel varustatud senisest parema elektroonilise pildistabilisatsiooni ja madala valgusrežiimiga, mis laseb ka pimedal ajal või vähese valgusega olukordades filmida.

Mõlema kaamera veekindlus ja mugavus teevad nendest parimad kaaslased foto või video jäädvustamiseks. „GoPro ei karda ka külma ilma ega lund, seega suurepärase pildi või video saamiseks ei pea enam kasutama kaitsekorpuseid ega muid vidinaid, et kaamerat ennast kaitsta,“ kinnitab Ploomann. Kaameraid käsitleda on väga lihtne ja tänu kompaktsusele on väga kerge neid ka transportida.

Kaamerad on veekindlad ilma täiendavate lisadeta kuni 10 meetrit ja omavad mugavat QuikStories funktsiooni, mis laseb videoklippe juhtmevabalt telefoni laadida ning kombineerib mitmeid klippe automaatselt videoks. „Hero6 mudelil on QuikStory eriti arendatud kuna kaamera tuvastab parimad palad tänu telemeetriale, näotuvastusele ja helile,“ ütleb Ploomann.

Lisaks kaameratele on müügil erinevaid lisatarvikuid, mida inimesed saavad valida vastavalt enda vajadustele ja soovidele.

Müügil olevad tooted on leitavad Elisa kodulehe uues tootegrupis Seikluskaamerad.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!