Põhisisu algus

Elisasse jõudis täiendav partii üliturvalisi mobiil-ID toega SIM-kaarte

26.08.2015

Tänasest on kõikides Elisa esindustes üle Eesti saadaval uued mobiil-ID SIM-kaardid, mis on kõrgema turvataseme ja pikema sertifikaatide kehtivusajaga. Uued kaardid on kolmik SIM-id, milles on olemas nii nano-, mikro- kui ka tavaline SIM-kaart.

Uut mobiil-ID teenust saab kasutada kõikides mobiiltelefonides, alustades pea kõikidest vanematest nuppudega telefonidest kuni kõige värskemate nutitelefonide tipp-mudeliteni välja. Koos uue mobiil-ID SIM-kaardiga saab klient ka uue rakenduse, mis võimaldab teenust varasemaga võrreldes oluliselt mugavamalt kasutada.

„Meil on heameel, et mobiil-ID teenus on Elisa klientide seas äärmiselt populaarne ning eelmine partii väljastati tänu sellele klientidele kiires tempos. Sel korral oleme tarnijalt saanud SIM-kaarte väga suure varuga ning ootame uusi huvilisi teenuslepingut sõlmima,“ sõnas Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski.

Uute SIM-kaartide kaitstust tõstab kaardile lisatud kõrgema turvalisuse tasemega krüptograafiline algoritm. Lisaks saab klient enda mobiiltelefoni ka uue rakenduse, mis võimaldab mobiil-ID teenust varasemast mugavamalt ja kiiremini kasutada.

Tänu uuele turvatasemele saab kliendile pakkuda mobiil-ID-d pikema sertifikaatide kehtivusajaga, mida käesoleva aasta algusest ka Politsei-ja Piirivalveamet (PPA) senise 3-aastase kehtivusajaga mobiil-ID vormis isikutunnistuste asemel hakkas 5-aastase kehtivusajaga pakkuma.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama