Põhisisu algus

Elisas tuli müügile oodatud nutitelefon OnePlus 5

06.07.2017

Tehnikaajakirjanike kiidetud ja maailmas palju tähelepanu pälvinud väiketootja telefoni OnePlus on kaua Eestisse oodatud ja Elisa on ainuke telefonimüüja, kes seda klientidele pakub.

OnePlus 5 on ettevõtte värskeim mudel, mida esitleti kõigest nädalapäevad tagasi. Ilusas korpuses peidab end väga võimekas tehnoloogia, millega OnePlus jätkab kuulsust toonud lähenemist: mõistliku maksumuse eest tippklassi telefon. Telefoni tagaküljel on kaks kõrvuti paiknevat kaamerat, tänu millele on pildid senisest kvaliteetsemad, protsessor on uus kaheksatuumaline Snapdragon 835, RAM-mälu on telefonil olenevalt mudelist 6 või 8 gigabaiti ja 64 või 128 gigabaiti salvestusmahtu. Tehniliste võimaluste nimistut võib jätkata: kasutusel on USB 2.0 pesa, mille kaudu saab ka heli kuulata; samuti on olemas 3,5millimeetrine kõrvaklapipesa, mis on mõnelt tipptelefonilt juba kadunud.

OnePlus 5 kasutab Androdi värskeimal versioonil põhinevat operatsioonisüsteemi OxygenOS. Teisisõnu on Androidi omajagu muudetud, aga samas võimaldab see kasutada kõiki Androidi rakendusi.

„OnePlusi telefonid jõuavad Elisas müügile, sest kliendid on meilt neid pidevalt küsinud,” ütles Andrus Hiiepuu, Elisa erakliendiüksuse juht. „Juba praegu on Elisa võrgus kasutusel palju erinevaid OnePlusi mudeleid, mida on seni tulnud hankida eri e-kanalite kaudu. Nüüd on telefonid Elisa esindustes kohapeal olemas.”

OnePlus 5 pälvib teadliku tarbija erilise tähelepanu. Kliendid, kes soovivad eristuda massidest, otsivad tihti just huvitavamaid ja vähemlevinud telefone ning OnePlusi toodete hulgast leitakse tihti oma lemmik.

64gigabaidise salvestusmahuga OnePlus 5 mudel maksab Elisas 499 €, kaks korda suurema salvestusmahuga mudel 559 €.

Telefoni andmed:

  • Ekraan: 5,5 tolli, FullHD-resolutsioon, Optic AMOLED
  • Kaal: 153 grammi
  • Kaamerad: 3 (taga 16- ja 20megapiksline, ees 16megapiksline). Kasutusel on Sony sensorid
  • Video salvestus: kuni 4K-kvaliteediga
  • Salvestusmaht: 64 või 128 gigabaiti
  • Aku: 3300 mAh
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!