Põhisisu algus

Elisas on müügil uus OnePlus 6

17.05.2018

Eile avalikustas OnePlus oma nutitelefonide uue lipulaeva OnePlus 6, mis on läbi aegade suurima ekraani, 30% võimsama protsessori ning üleni klaasist disainiga. Elisas on uus telefon juba eelmüügis.

16. mai õhtul ametlikult avalikustatud uus OnePlus 6 peidab endas mitmeid uuendusi. Telefonil on 6,28 tolline AMOLED ekraan, mis laotub 90 protsendi ulatuses üle telefoni esiosa ja ühtlasi on tegu seni suurima ekraaniga, mis eales ühelgi OnePlus telefonil olnud on.

„Uue mudeli disainiga esitasime ettevõttele väljakutse, et nutitelefon oleks väljast sama sujuv ja elegantne kui selle sisu,“ ütles OnePlusi asutaja ja juht Pete Lau. „Me oleme uhked oma saavutuse üle ja loodame, et kasutajad on ka!“

Nutitelefoni ajuks on mobiilituru üks võimsamaid protsessoreid Qualcomm Snapdragon 845, mis tõstab seadme jõudlust 30 protsenti ning on samas 10 protsenti energiasäästlikum ja graafikakiirendiks on uus Adreno 630 kiip, mis on samuti 30 protsenti võimsam kui möödunud generatsiooni mudel. Lisaks on telefonil sõltuvalt mudelist 6 kuni 8GB muutmälu ehk RAM-i, mis lubab korraga paljudel nõudlikel rakendusel töötada, ilma, et selleks peaks ohverdama jõudlust ja kiirust. OnePlus 6 on tõeline jõujaam, mis suudab voogedastada HD ja 4K videoid ja mängida graafiliselt väga nõudlike mänge.

Multimeedia maailmas on tähtsaks igapäevaseks osaks telefoni kaamera. OnePlus 6 on varustatud kokku kolme kaameraga - esi ja topelt-tagakaameraga. Telefoni tagumine 16 megapiksline põhikaamera on varustatud 19 protsenti suurema sensoriga ja optilise pildistabilisatsiooniga, et tagada erakordne jõudlus ja stabiilsus ükskõik millise valgustusega olukorras. Tagumine lisakaamera on varustatud 20MP-se sensoriga ja lisaks sellele on telefonis esimest korda ka OnePlus aegluubi režiim, mis lubab jäädvustada videoid kõrge resolutsiooni ja suure kaadrisagedusega.

Portreerežiim tuleb seekord nii telefoni ees- kui tagakaameratele ja kasutades tehisintellekti suudab esikaamera lisada igale selfile pinnalise sügavusefekti.

Telefoni tarkvaks on puhas ja minimalistlik Oxygen OS, mis põhineb Android 8.1 versioonil ning sarnaselt eelmisele mudelile toetab ka OnePlus 6 kiirlaadimist. See võimaldab kõigest poole tunni laadimisega kasutada telefoni terve päeva.

Nutitelefoni seob väliselt ühtseks klaasist disain, mis näeb kaunis välja, aga hõlbustab ka raadiolainete paremat edastamist, võimaldades mobiilse andmeside allalaadimise kiirusi kuni 1Gbit/s.

„OnePlus telefonid on Elisa klientide seas olnud väga hinnatud oma suurepärase hinna, kvaliteedisuhte ja disaini poolest. Hea meel on tõdeda, et ka uus OnePlus 6 jõuab Elisa klientideni juba varsti,“ ütleb Elisa telekomteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann.

Telefoni on võimalik eeltellida Elisa kodulehel Midnight Black ja Mirror Black värvides ja Elisa esindustesse jõuab telefon müügile 22. mail.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!