Põhisisu algus

Elisas algab tänasest Samsungi uue tipptelefoni Galaxy S7 ja S7 Edge’i eelmüük

22.02.2016

Elisa alustab täna Samsungi uue tipptelefoni Galaxy S7 ja S7 Edge eelmüügiga. Eelmüügist soetatud seadme saavad kliendid kätte enne teisi ehk alates 8. märtsist. Avalikku müüki jõuab nutitelefon Elisa esindustesse 11. märtsil.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul võivad Samsungi fännid rõõmustada, sest uus Samsungi tipptelefon Galaxy S7 on oma parameetrite kohaselt väga võimekas telefon, millest eraldi tasub esile tõsta selle kaamerat ja ergonoomilist välimust.

„Samsung Galaxy S7 puhul on tegemist kindlasti väga võimeka telefoniga, mille kaamera kvaliteet on viidud tootja poolt täiesti uuele tasemele. Nimelt on tegemist esimese nutitelefoni kaameraga, mis fokusseerib sarnaselt inimsilmaga, tehes tänase kiire elurütmi juures telefoniga pildistamise mugavaks ja andes kvaliteetse tulemi,“ tõstis Hiiepuu esile uue nutitelefoni kaamerat.

Samsung Galaxy S7 kaamera kasutab kahe fotodioodi sensorit täpseks ja kiireks fokusseerimiseks. Sama tehnoloogia on kasutusel uuematel peegelkaameratel. Galaxy S7 kaamera saavutab pildistamisel fookuse 0.2 sekundiga.

„Samsungi uue tipptelefoni välimuses on samuti tehtud pisikesi uuendusi. S7 oma voolujoonelise disani ja kumera tagaosaga, mõjub käes ergonoomilise lahendusena,“ märkis Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Samsung Galaxy S7 saab klient eeltellida Elisa veebipoest alates tänasest, 22. veebruarist. Boonusena annab Elisa kõikidele eeltellijatele kaasa Samsung Gear VR virtuaalreaalsusprillid, mille tavahind on 129€.
Nutitelefoni eeltellimise eeliseks on Hiiepuu sõnul see, et kliendid saavad telefoni kätte enne kui see esinduse lettidele jõuab. Elisa alustab Samsungi tipptelefoni ja virtuaalreaalsusprillide kullerdamist 8. märtsil. Nutitelefoni kätte toimetamiseks võtab kuller kliendiga ühendust ja täpsustab seadme üleandmise aja ja koha.

Mõlemad Samsungi lipulaevad omavad 12-megapikslist tagakaamerat, millega pildistades jäävad fotod klaarid ka väheses valguses ja kahe fotodioodi sensoriga kaameraga on piltide tegemine kiire ja kvaliteetse tulemusega. Samuti on uuendusena lisatud telefonile lisamälukaardi lisamise võimalus.
Enamat teavet Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge eelmüügi kohta leiab Elisa veebist

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama