Põhisisu algus

Elisas on alates detsembrikuust taas müügil Lenovo sülearvuti

08.12.2016

Alates 1.detsembrist on Elisast taas võimalik osta soodsat ja võimekat Lenovo Ideapad 100-15IBD sülearvutit.

Kuna kaugtöö on tänapäeval üha populaarsem ning inimesed on töö- ja eraelus mobiilsemad kui kunagi varem, otsustas Elisa oma tootevalikut laiendada ja pakkuda klientidele lisaks mobiiltelefonidele ja nutiseadmetele ka sülearvuteid. Kiire mobiilse internetiga sülearvuti aitab kontorist väljas, maakodus või teel olles töö ja meelelahutuse endaga kõikjale kaasa võtta.

„Kui veel aasta tagasi rääkisime sellest, et mobiilne internet on hea ja mugav lisavõimalus liikvel olles infot otsida, meelelahutusteenuseid tarbida, siis täna soovivad kliendid selle abil ka aina enam tööd teha ning erahuvides keerulisemaid toiminguid teostada. Seega otsustasime tuua oma klientidele valikusse ühe töökindla, ent väga soodsas hinnaklassis sülearvuti, mis sobib nii erakliendile kui ka vajadusel (kooli)tööde tegemiseks,“ põhjendab Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann Elisa otsust.

Müügil oleval Lenovo Ideapad sülearvutil on kiire SSD kõvaketas ja Inteli I3 protsessor, mis tagab sujuva ning tõrgeteta töö ka veidi keerulisemate ülesannete puhul. Klientide tagasisidele toetudes otsustas Elisa 15,6 tollise ekraani kasuks, sest vastupidiselt tahvelarvutite kümnetollisele ekraanile, soovivad sülearvuti kasuks otsustanud kliendid enamasti töö ja eratoimingute tegemiseks suuremat ekraani. Elisa jaoks oli oluline ka see, et sülearvuti oleks töökindel ja kliendile võimalikult soodsa hinnaga.

Lenovo kasuks otsustas Elisa toetudes nende tuntud kvaliteedile ja sülearvutile tehtud testidele. „Käisime valikut tehes läbi mitmeid erinevaid tootjaid, ent pärast katsetusi ja teste otsustasime siiski jääda arvutimaastikul tuntud Lenovo kaubamärgi juurde. Lenovo on võimeline pakkuma nii kahe aastast garantiid, kui ka vajadusel kõiki hooldus- ja remonditöid Eestis,“ täpsustas Ploomann.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama