Põhisisu algus

Elisa võitis sideteenuste pakkumise suurhanke riigisektoris

11.09.2015

Elisa võitis Rahandusministeeriumi ja selle allasutuste ning Vabariigi Presidendi Kantselei ja Riigikantselei sideteenuste pakkumise riigihanke. Uue kliendina tuli riigihanke käigus Elisa võrku Ida-Viru Maavalitsus. Hanke läbiviijaks oli Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus.

Elisa ärikliendiüksuse juhi, juhatuse liikme Jüri Teemanti sõnul käis riigihankel tihe rebimine. Teemant tõi välja, et Elisa alustas sideteenuste pakkumist riigiasutustele kolm aastat tagasi ning kliendid on rahul, sest kõik teenused on toiminud hästi ja sujuvalt. „Esimest korda võitis Elisa sideteenuste pakkumise hanke ministeeriumitele aastal 2012 ning tol korral saavutasime edu tänu soodsale hinnale. Riigiasutused hoidsid toona tänu Elisale märkimisväärselt kokku kulutustelt sideteenustele,“ rääkis Jüri Teemant.

Riigihanke konkursi tulemusena jätkavad Elisa sideteenuste tarbimist Rahandusministeerium ja selle allasutused Statistikaamet, Maksu- ja Tolliamet, Riigi Tugiteenuste Keskus ja Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus. Samuti pakub Elisa võidetud riigihanke raames sideteenuseid edasi Vabariigi Presidendi Kantseleile ja Riigikantseleile ning uue kliendina lisandunud Ida-Viru Maavalitsusele.

Jüri Teemanti sõnul on Eestis tehniline suutlikkus sarnastel hangetel osaleda ning Eesti Telekomiga konkureerida vaid Elisal. Elisa suudab pakkuda mobiilside-, interneti püsiühenduse ja lauatelefoniteenuseid mahus ja ulatuses, mis on vajalikud suurettevõtetele ja avalikule sektorile nende igapäevatöös.

Võidetud riigihanke raames pakub Elisa riigiasutustele mobiilside, lauatelefoni ja mobiilse interneti teenuseid 3 aastat.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama