Põhisisu algus

Elisa viis interneti mahtude suurendamiseks Weekendile spetsiaalse tugijaama

17.08.2018

Elisa paigaldas täna algavale Weekendi festivalile spetsiaalselt eraldi tugijaama ning suurendas lisaks Pärnu linna olemasolevates tugijaamades võrgu mahtu, et ükski kõne ja sotsiaalmeediapostitus ei jääks festivalist osavõtjatel tegemata.

 

Täna algav Weekend festival meelitab üle Eesti ja Baltimaade kohale hulganisti inimesi, kes soovivad oma festivalikogemusi sotsiaalmeedias jagada ning kadunud kaaslasi telefonitsi leida.

 

Selleks, et mitte ükski sotsiaalmeedia postitus ja kõne ei jääks Elisa klientidel Pärnus tegemata, paigaldas Elisa Weekend festivalialale eraldi tugijaama ja täiendas oluliselt võrku juba möödunud aastal. Elisa tehnoloogiaüksuse juhi Toomas Polli sõnul analüüsiti võrku eelnevate aastate mahu ja kasutuse põhjal ning sellest tulenevalt täiendati möödunud septembris juba Pärnumaa ja Pärnu linna võrku.

 

Täiendustega lisati võrgule teine 4G sageduskiht, mis tõstab internetikiirusi keskmiselt 2-3 korda. Tavapärasest suurema koormusega piirkondadesse lisati ka kolmas sageduskiht. „Kuna festivalil kasutatakse väga palju internetti, siis oleme arvesse võtnud, et nii kõne- kui internetikliendid saaksid kasutada kvaliteetset teenust, “ kinnitas Polli.

Elisa 4G internet katab täna 97 protsenti Eesti territooriumist ning võimaldab lisaks kvaliteetsele välilevile kasutada ka parimat levi siseruumides.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!