Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa viis interneti mahtude suurendamiseks Weekendile spetsiaalse tugijaama

17.08.2018

Elisa viis interneti mahtude suurendamiseks Weekendile spetsiaalse tugijaama

Elisa paigaldas täna algavale Weekendi festivalile spetsiaalselt eraldi tugijaama ning suurendas lisaks Pärnu linna olemasolevates tugijaamades võrgu mahtu, et ükski kõne ja sotsiaalmeediapostitus ei jääks festivalist osavõtjatel tegemata.

 

Täna algav Weekend festival meelitab üle Eesti ja Baltimaade kohale hulganisti inimesi, kes soovivad oma festivalikogemusi sotsiaalmeedias jagada ning kadunud kaaslasi telefonitsi leida.

 

Selleks, et mitte ükski sotsiaalmeedia postitus ja kõne ei jääks Elisa klientidel Pärnus tegemata, paigaldas Elisa Weekend festivalialale eraldi tugijaama ja täiendas oluliselt võrku juba möödunud aastal. Elisa tehnoloogiaüksuse juhi Toomas Polli sõnul analüüsiti võrku eelnevate aastate mahu ja kasutuse põhjal ning sellest tulenevalt täiendati möödunud septembris juba Pärnumaa ja Pärnu linna võrku.

 

Täiendustega lisati võrgule teine 4G sageduskiht, mis tõstab internetikiirusi keskmiselt 2-3 korda. Tavapärasest suurema koormusega piirkondadesse lisati ka kolmas sageduskiht. „Kuna festivalil kasutatakse väga palju internetti, siis oleme arvesse võtnud, et nii kõne- kui internetikliendid saaksid kasutada kvaliteetset teenust, “ kinnitas Polli.

Elisa 4G internet katab täna 97 protsenti Eesti territooriumist ning võimaldab lisaks kvaliteetsele välilevile kasutada ka parimat levi siseruumides.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.