Põhisisu algus

Elisa viib mobiilteenuste töökindluse tõstmiseks läbi võrgu hooldustööd

28.02.2017

2. märtsi öösel (vastu neljapäeva) viib Elisa oma võrgus läbi hooldustööd eesmärgiga tõsta mobiilteenuste töökindlust ja luua eeldused uute teenuste kasutusele võtmiseks. Hooldustööde ajal on Elisa klientidele häiritud osade teenuste kasutamine.

Hooldustööde ajal toimivad tavapäraselt välja helistamine, sõnumite saatmine ja mobiilse interneti kasutamine. Kasutada ei saa Elisa Iseteeninduskeskkonda ning mobiiliklientidel võib tekkida tõrkeid kõnede ning SMS sõnumite vastu võtmisel. Samuti võib häiritud olla kõnede sissetulemine Elisa kontoritelefoni klientidele.

Elisa alustab muudatuse läbiviimisega 1. märtsi õhtul kell 21 ning lõpetab töödega 2. märtsi varahommikul kell 6. Tööde käigus võtab Elisa kasutusele uuema põlvkonna mobiilvõrgu registrite platvormi.

Juhime klientide tähelepanu ka sellele, et numbriliikuvuse teel 2. märtsi öösel Elisa võrku liikunud mobiilinumbrid aktiveeruvad võrgus hiljemalt hommikul kell 6.

Palume klientidel koheselt Elisa kõnekeskust telefonil 6 600 600 või e-kirja teel: info@elisa.ee teavitada, kui peale hooldustöid esineb häireid teenuste kasutamisel.

Elisa vabandab võimalike ebamugavuste pärast!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama