Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Elisa varustas ajutiselt Viljandimaa ja Lõuna-Eesti tugijaamad generaatoritega

28.10.2019

Elisa varustas ajutiselt Viljandimaa ja Lõuna-Eesti tugijaamad generaatoritega

Tugeva tormi põhjustatud elektrikatkestuste tõttu on Elisa võrgus osaliselt häiritud mobiilne internet, helistamine ja sõnumite saatmine Viljandimaal ja Lõuna-Eestis. Elisa on varustanud mõjutatud tugijaamad ajutiselt generaatoritega.

Ilmastikuoludest tingitud elektrikatkestuste tõttu on Viljandimaal ja Lõuna-Eestis kohati häiritud Elisa mobiilne internet ja mobiilne kõneteenus 2G, 3G ja 4G võrgus. Mõjutatud piirkondades on leviolud tavapärasest nõrgemad, paiguti võib esineda ka levikatkestusi ning häireid mobiilside teenuste kasutamisel.

Elisa spetsialistid tegelevad mõjutatud tugijaamades ööpäevaringselt elektrivõrgu taastamise ja tagamisega, et teenused toimiksid minimaalsete häiretega elektrikatkestusest mõjutatud piirkondades. Olulisemad tugijaamad on varustatud generaatoritega.

„Kui mõjutatud tugijaamades taastub elektrivarustus viime generaatorid järgmistesse tugijaamadesse, et kõnelevi oleks tagatud terves mõjutatud piirkonnas,“ kinnitas Elisa tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli.

Juhul, kui hädaabinumbrile 112 helistamine ei õnnestu, palume probleemse leviga piirkonnas enne kõne eemaldada telefonist SIM-kaart. See annab telefonile võimaluse suhelda teiste võrkudega.

Elektrikatkestuste lahendamisega tegeleb Elektrilevi.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Seotud märksõnad