Põhisisu algus

Elisa välikontor naaseb: tule tööta värskes õhus!

13.06.2018

Uudsete tööviiside ja kaugtöö eestvedaja Elisa kutsub Ülemiste City kogukonnapäeval kõiki linlasi taaskord välikontorisse värske õhu kätte töötama.

Tänavune soe ja päikesepaisteline Eesti suvi on harv nähtus, mille üle iga aasta rõõmustada ei saa. Suviste ilmade nautimiseks ja halli kontorinädala murdmise nimel kutsume kõiki töökaid inimesi veetma tänast tööpäeva Elisa välikontoris Ülemiste City kogukonnapäeval.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi sõnab, et välikontori korraldamine annab inimestele võimaluse proovida, kuidas on tööd teha asukohast sõltumatult. „Tänavu on meil plaanis teha kokku neli välikontorit üle Tallinna, et võimalikult palju erinevaid ettevõtteid ja töötajaid saaks positiivse kaugtöö kogemuse.“

Elisa on erinevaid uudsete tööviiside meetodeid kasutusele võtnud juba mitmeid, alustades kaugtöö kuni lõpetades ajatöö erinevate vormideni, nagu näiteks kuuetunnised tööpäevad esindustes ning neljapäevased töönädalad telemüügis. „Kui alustasime kaugtöö juurutamisega Elisas, saime üksjagu tagasisidet teistelt ettevõtetelt, et see on töötajaid vägagi motiveeriv ja vahva võimalus, kuid meil seda kahjuks teha ei saa,“ räägib Kaija Teemägi. „Oleme ka siin Eesti turul jätkuvalt eestvedaja rollis, sest alati saab pilti vaadata laiemalt. Kui pole võimalik teha kaugtööd, on võimalik teha ajatööd ning nii olemegi vastavalt töö iseloomule töömetoodikasse sisse toonud ka lühema tööpäeva või töönädala võimalused.“

Elisa välikontor on varustatud kiire mobiilse interneti ja tasuta kohviga ning on avatud kõigile töökatele linlastele kella 9-15.00 Ülemiste City linnakus rohelisel muruplatsil. Kogukonnapäeva puhul on kohal erinevad toitlustajad ja ettevõtted nagu Peugeot, Maksu- ja Tolliamet ja World Cleanup Day.

Elisa pop-up välikontorites saab töötada veel juulis ja augustis Tallinna eri paigus.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!