Põhisisu algus

Elisa Vagabondi kasutajad räägivad välismaal 40% soodsamalt

31.03.2016

Elisa ärikliendid, kes kasutavad rändluskõnede lisateenust Vagabond, saavad 1. maist 2016 alates välismaal viibides rääkida tavahindadest 40% soodsamalt. 

Seoses Euroopa Liidu rändlustasude regulatsiooni jõustumisega ja rändluskõnede hindade alanemisega, korrigeerib Elisa ärikliendi Vagabond lisateenuse sisu ja kõnehindasid, mis hakkavad kehtima 1. maist 2016. Vagabond lisateenuse kuutasu jääb jätkuvalt samaks.

Jüri Teemant, Elisa ärikliendiüksuse juht märkis, et koostöös Vodafone'i ja Elisa teiste heade partneritega pakub Elisa maikuu algusest Elisa Vagabond lisateenusega liitunutele veelgi soodsamaid rändluse kõnehindu.“ Elisa Vagabond soodustus kehtib EL-s ning lisaks Venemaal, Ameerika Ühendriikides, Šveitsis, Norras, Islandil, Ukrainas, Valgevenes ja Lichtensteinis. 

„Elisa Vagabond lisateenusega saavad ärikliendid helistada ja saata sõnumeid uutest reguleeritud roamingu tavahindadest 40% soodsamalt, mis on oluliselt rohkem kui senises Elisa Vagabondi hinnakirjas“ lausus Teemant. Näitena tõi ta, et maikuu algusest alates räägib Elisa Vagabond'i klient Euroopa Liidu riikides kõigest 3 eurosendiga minutis. Kõnede soodushinnad hakkavad kehtima pärast seda, kui kõnepaketis olevad 60 tasuta rändluskõne minutit on täitunud. 

Teiste Vagabondi riikide (Ameerika Ühendriigid (operaatorite AT&T ja T-Mobile’i võrgus), Šveits (operaatori Swisscomi võrgus), Venemaa, Ukraina (operaatorite MTSi ja Asteliti võrgus) ning Valgevene (operaatori Life’i võrgus)) hinnasoodustus jääb samaks, mis on tavahindadest kuni 40–80% soodsamad. Nii näiteks saab tuua võrdluseks, et USA T-Mobile võrgus maksab kõneminut Eestisse tavahinnakirja järgi 0,92€/min, Vagabondiga on kõneminuti hind vaid 0,15.

Lisaks saavad kõik tänased Elisa ärikliendid kasutada EL riikides roamingu päevapilet hinnaga 5 eurot ning teistes riikides 10 eurot. Andmemahtu on kliendi kasutuses päevapileti sees 150 megabaiti. Päevapileti osas leiab enamat infot siit

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama