Põhisisu algus

Elisa uute ja turvalisemate mobiil-ID SIM-kaartide tarne saabub oodatust hiljem

12.03.2015

Uutele turvanõuetele vastavate SIM-kaartide tarnija teavitas Elisat, et kuna kõrgema krüpteeringu lisamine osutus neile prognoostitust väljakutselisemaks, saabub tarne oodatust hiljem. Elisa vabandab siiralt oma klientide ees!

Kuna Elisal puudub tarnijapoolne täpne kuupäev uute mobiil-ID SIM-kaartide kohalejõudmise osas, anname oma klientidele kodulehe uudises ja avaliku pressiteate kaudu teada, kui uued mobiil-ID SIM-kaardid on Elisasse jõudnud.

Vanad mobiil-ID SIM-kaardid said Elisa esindustes otsa, sest NutiKaitse projekti ja mobiilsideoperaatorite teavituskampaania raames liitusid Elisa kliendid mobiil-ID teenusega planeeritust kiiremas tempos.

Alates 1. jaanuarist on mobiilsideoperaatoritel õigus väljastada mobiil-ID vormis digitaalseid isikutunnistusi kuni 5-aastase kehtivusajaga. Uus isikutunnistus eeldab ka turvalisemat ja ajakohasemat mobiil-ID SIM-kaarti, mis on Elisal juba ka tellitud, kuid mille tarne kahetsusväärselt viibib.

Uute mobiil-ID SIM-kaartide kaitstust tõstab kaardile lisatud kõrgema turvalisuse tasemega krüpograafiline algoritm. Lisaks saab klient enda mobiiltelefoni ka uue rakenduse, mis võimaldab mobiil-ID teenust varasemast mugavamalt ja kiiremini kasutada.

Mobiil-ID teenusega hetkel liituda soovivad kliendid lisab Elisa ootejärjekorda ning võtab nendega koheselt ühendust uue partii SIM-kaartide saabumisel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!