Põhisisu algus

Elisa uus kodumaine põnevussari „Reetur“ jõudis tänasest eksklusiivselt Elisa Elamuse klientideni

20.12.2019

Tänasest on Elisa Huubis saadaval tõsielulistest sündmustest inspireeritud kodumaine spiooniseriaal „Reetur“, mille tegevus toimub 2000. aastate algul, mil Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks.

Esimese Eesti teleoperaatorina omatoodangusse panustama asunud Elisa järjekordse originaalsarja „Reetur“ esimesed kolm osa on tänasest, 20. detsembrist saadaval vaatamiseks Elisa Huubis kõikidele Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele. Esimese hooaja järgmised kolm osa jõuavad Elisa voogedastusteenuse klientideni jaanuari keskel.

Uue sarja nimirollis on üks Eesti hinnatumaid meesnäitlejaid Tambet Tuisk („Seltsimees laps“, „Eia jõulud Tondikakul“, „Leanders letzte Reise“). Lisaks Tuisule teevad seriaalis kaasa mitmed tuntud kodumaised näitlejad nagu Veiko Porkanen („Must alpinist“), Mari Abel („Rehepapp“),Eva Koldits („Võta või jäta“),Ursula Ratassepp („Vehkleja“),Klaudia Tiitsmaa („Päevad, mis ajasid segadusse“), Indrek Taalmaa („Seltsimees laps“) jt.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili sõnab, et „Reeturi“ sarnast kodumaist seriaali pole teleekraanil varem nähtud. „Kuigi sarja läbivaks teemaks on ülimalt põnev kassi-hiire mäng võõrriigi luuraja ja meie vastuluure vahel, kätkeb „Reetur “ ka peategelase ja tema lähedaste vahelisi inimsuhteid, kust samuti ei puudu reetmine ning noa selga löömine. Seda nii otseses kui ülekantud tähenduses.“

ETV programmijuht Marje Tõemäe ütleb, et iga uue draamasarja sünd on tänasel Eesti meediamaastikul väike ime. „Meil on väga hea meel olla sel korral selle sündmuse osalised koos Elisaga. „Reetur“ on sari, mis kõnetab kindlasti iga eestlast.“

Seriaali idee autor ja stsenaariumi konsultant onAndres Anvelt ning stsenarist oma ala vaieldamatu tipp Martin Algus, kelle sulest on kodumaine publik näinud hitte nagu „Miks mitte?!“, „Sangarid“, "Klassikokkutuleku" triloogia, „Papad mammad“, „Lillepood“ jpt.
„Reetur“ valmis koostöös Eesti Rahvusringhäälingu ja produktsioonifirmaga Kassikuld.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!