Põhisisu algus

Elisa uues originaalsarjas „Rusikas“ lähevad vastamisi KGB ja CIA

05.11.2019

Elisa rahvusvaheliste originaalsarjadega liitus põnevik „Rusikas“, mille tegevus toimub külma sõja aegses Soomes, vahetult enne 1955. aasta presidendivalimisi, kus üritavad enda mehe kabinetti saada nii CIA kui KGB.

Elisa Huubis on nüüd saadaval Elisa uue rahvusvahelise originaalsarja „Rusikas“ esimesed viis osa. Sari räägib külma sõja aegsest Soomest ja seal tegutsevatest spioonidest. Seda kõike ajal, mil nii CIA kui KGB soovivad omada kontrolli, kellest saab Soome järgmine president.

1955. aasta suvel intensiivistub Külm sõda Helsingis. Nii Nõukogude Liit kui USA suurendavad oma luuretegevust, kuna mõlemad kardavad, et Soome asub vastaspoolele seoses lähenevate presidendivalimistega. CIA toetab Karl-August Fagerholmi ja KGB Urho Kekkoneni, aga kes on Soome poolt? Seriaal jälgib salajase luurerühma tegemisi, mille missiooniks kaitsta Soome iseseisvust, vahendeid valimata.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul pakub uus sari põnevat ja vaheldusrikast vaatamist tavapärastele külma sõja filmidele või sarjadele, sest tegevus toimub meile väga lähedal – Soomes. „Tõsielulistel sündmustel baseeruv kvaliteetsari „Rusikas“ on järgmiseks hitiks meie menukate rahvusvaheliste originaalsarjade „Ivalo“ ja „Kõik patud“ kõrval. Juba detsembris liitub nendega ka Elisa Eesti esimene põnevussari „Reetur“,“ lisab Ili. Vaata ka sarja treilerit!

„Rusika“ esimesed viis osa on Elisa Huubis vaadatavad juba praegu ning viimased viis lisanduvad juba detsembris. Lisaks leiab Huubist mitmeid teisi tippsarjasid ja filme, sh. „Ott Tänak - The Movie“.

Huub on Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele kättesaadav voogedastusteenus, kus on lai valik sarju ja filme ning nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju. Lisaks ettevaadatavana mitmete sarjade tuliuued osad ja hooajad, mis jõuavad tele-eetrisse alles nädalate pärast. Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata ilma reklaamideta, nii palju kui hing ihaldab ja endale sobival ajal. Huub on saadaval kõigile Elisa Elamuse kaablivõrgu klientidele kuutasu 2,99 € eest ning uut ja põnevat sisu lisandub Huubi igakuiselt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!