Põhisisu algus

Elisa uuenenud STOPP teenus võimaldab piirata ka eritariifsed sõnumid

01.06.2015

Alates 1. juulist 2015 tuleb Elisa välja uuenenud kuutasulise limiiditeenusega STOPP, mis laieneb kõikidele erakliendipakettidele ning võimaldab kliendil piirata kõik m-kommertsteenused ning ka eritariifsed kõned ja SMS-id.

„Elisa kliendid on pikemat aega oodanud teenust, mis piiraks just eritariifsed sõnumid, sest kahetsusväärselt on ette tulnud juhtumeid, kus paketiomanikud peavad tasuma kulude eest, millega nad pole arvestanud,“ sõnas Elisa tootejuht Kertu Kriisk. „See on juhtunud, kui näiteks lapsed on vanemate teadmata saatnud või tellinud tasulisi eritariifseid sõnumeid või täiskasvanud ise on kogemata aktiveerivad internetis tasulise perioodilise teenuse. Uuenenud STOPP teenus välistab sellise võimaluse, et paketiomanik teeb ise või tema arvelt tehakse ebasoovitavaid tasulisi kõnesid või saadetakse SMS-e.“

Päris uus on STOPP teenuse funktsionaalsus, mis lubab täies mahus keelata kõik m-kommertsteenused ning eritariifsed kõned ja SMS-id. Varem sai klient seada vaid limiidi kindla summa piires.

Alates juulist laieneb Kertu Kriiski sõnul ka klientide arv, kellele limiiditeenus on kättesaadav. „Tulevast kuust alates saab selle aktiveerida kõikides erakliendipakettides, varem sai teenust kasutada vaid Elisa perepakettides,“ märkis Kertu Kriisk.

Uus STOPP teenus piirab m-kommertsteenused (v. a. mobiilne parkimine), eritariifsed kõned ja SMS-id. Uuenenud teenus võimaldab kliendil eraldi veel reguleerida interneti tarbimist ja seda Elisa Iseteenindusest. Limiiditeenuse STOPP kuutasu on alates 1. juulist 2015 0,97 eurot.

Jätkuvalt saab limiiditeenuse STOPP aktiveerinud klient kasutada tavakõnesid ja SMS-e, mobiilset parkimist, positsioneerimist ning Mobiil-ID ja roamingu (kehtib roamingu limiit) teenuseid.

Uue STOPP teenuse alla tõstab Elisa alates 1. juulist 2015 ka seni piirangu teenust kasutanud kliendid. Kuna uuenenud teenus on tasuline, palume neil klientidel, kes ei soovi alates 1. juulist 2015 limiiditeenust STOPP kasutada, teavitada sellest Elisa kõnekeskust telefonil 6 600 600 või meilitsi info@elisa.ee

Lõppkasutajal on õigus muudatusega mittenõustumise korral Elisaga sõlmitud liitumisleping üles öelda.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!