Põhisisu algus

Elisa uued nutipaketid tõstsid kolmandas kvartalis ettevõtte käivet

19.10.2018

Elisa Eesti kolmas majanduskvartal tõi aastatagusega võrreldes 5,2 protsenti suurema käibe ja liideste kasvu osades segmentides.

2018. aasta kolmandal kvartalil tõusis Elisa Eesti käive aastatagusega 41,7 miljoni euroni, kasvades aastaga 5,2 protsenti. Elisa kolmanda majanduskvartali lõpus oli ärikasum tõusnud 12,1 protsenti.

Elisa Eesti tegevjuhi Sami Seppäneni sõnul aitasid majandustulemuste kasvule aasta kolmandas kvartalis kaasa uued ja populaarseks osutunud nutipaketid, kus pakutakse ühe kuutasu eest sideteenust, Mobiil-ID-d ja reisikindlustust tervele perele. „Otsime Elisas jätkuvalt viise, kuidas meie klientide igapäevaelu mugavamaks ja turvalisemaks muuta,“ sõnas Seppänen.

Möödunud kvartaliga võrreldes on Elisa mobiilsideteenuste liitumiste hulk kasvanud ligi 7000 kliendi võrra. „Meie kliendid eelistavad kasutada nutipakette suurte roaming mahtudega ja reisikindlustuse lisamine oli järgmine loogiline samm, mis on klientide seas osutunud väga populaarseks“

Tehnilise Järelevalveameti suvel avaldatud statistika alusel on Eestis teleteenuste turuliider kasutajate arvult Elisa. Kolmanda kvartali lõppseisuga on tõusnud Elisa üle õhu tasuliste meediateenuste kasutajate hulk 2017. aastaga võrreldes 10 protsenti.

Elisa juhatuse liikme, erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul eristub Elisa Elamus tänasel turul pakutavast oma funktsionaalsuse ja lisaväärtusega. „Elisa Elamus üle õhu pakub täna ühe kuutasu eest järelvaatamist, otsingu, äppide ja interneti võimalusi ning lisaks on võimalik vaadata telekat ka liikvel olles nutiseadmest,“ rääkis Andrus Hiiepuu.

Lisaks klientidele uudsete ja kvaliteetsete teenuste pakkumisega edendab Elisa Eestis ka uudseid tööviise. Möödunud suvel testis Elisa telemüügi valdkonnas neljapäevast töönädalat üle 100 töötaja. „Elisa on aastaid võimaldanud oma töötajatele kaugtöö tegemist ning sellest tööviisist rääkides toovad paljud ettevõtted välja, et mitmetel ametikohtadel ei saa kaugtööd võimaldada. Täpselt nii see ka on, kuid samas on tööandjal võimalus alternatiivina erinevaid ajatöö võimalusi pakkuda. Elisa on tänaseks juba kuues esinduses kasutusele võtnud kuuetunnise tööpäeva ning nüüd testisime ka neljapäevast töönädalat,“ rääkis Andrus Hiiepuu, lisades, et senine katsetus möödus väga hästi.

Käesoleval ja tuleval aastal jätkab ettevõte arendustöödega võrgus ja järgmise paari aasta jooksul investeerib Elisa oma teenuste võimestamisse 40 miljonit eurot. Jätkatakse mobiilse andmesidevõrgu tihendustöödega, mis on ühtlasi ettevalmistuseks 5G võrgu käivitamisele Eestis. Kavas on juurde rajada lisaks veel 500 kilomeetrit optilist võrku, mis toob ülikiire internetiühenduse paljudele eestlastele koju kätte.

Mobiilsideteenuste liideseid oli Elisa Eestil tänavu kolmanda kvartali lõpus kokku 670 317, TV-teenuste liideseid kaabelvõrgus ja üle õhu võrgus kokku 204 500.

Elisa korporatsiooni 2018. aasta teise kvartali majandustulemustega saad lähemalt tutvuda veebilehel: www.elisa.com/investors.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!