Põhisisu algus

Elisa uue kodumaise originaalsarja peaosas mängib Mirtel Pohla

20.03.2020

Elisa toob juba sel kevadel oma klientideni tuliuue originaalsarja „Valguses ja varjus“. Kaasahaarava ja elulistest sündmustest inspireeritud draamasarja peaosas astub üles palavalt armastatud ja hinnatud näitleja Mirtel Pohla.

Eelmisel aastal esimese Eesti teleoperaatorina omatoodangut pakkuma asunud Elisa toob vaatajateni järjekorras kolmanda uue originaalsarja. „Valguses ja varjus“ on uus kodumaine draamasari, kus hargnevad põnevad saladused ja ootamatud keerdkäigud koos südamlike seikadega elust enesest. Seriaali peaosas on paljudest teatrietendustest ja mitmetest kodumaistest kinohittidest tuntud näitleja Mirtel Pohla.

Uus kuueosaline draamasari räägib haarava ja pöördeid täis loo Dianast (Mirtel Pohla), kes sõidab pisikesse külakesse, et toetada oma surevat tädi Milizat. Diana ei tunne oma tädi ja loo arenedes lahenevad põnevad saladused nii Dianast endast kui ka tema perekonna minevikust ning võib-olla leiab Diana vastuse ka sellele, miks tema senine elu nii sihikindlalt tupikusse jooksnud on.

„Elulistest sündmustest inspireeritud draamasarjad on Eesti televaatajatele alati korda läinud. „Valguses ja varjus“ on meie selle aasta esimene originaalsari, millega laiendame Elisa omatoodangut ühe tugeva žanri võrra, et iga televaataja leiaks endale midagi meelepärast,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

Peaosalist Dianat mängiv Mirtel Pohla ütleb, et teda paelus selle loo puhul kahe ägeda karakteri, kahest erinevast põlvkonnast pärit naise, kohtumine. Lisaks neid ümbritsev väikese külakese keskkond kõikvõimalike seal elavate tegelastega. “Ilmselt tunneb nii mõnigi televaataja sarja tegelastes ühiseid jooni enda lähedaste, tuttavate või koguni iseendaga.”

Teistes rollides astuvad üles Indrek Sammul, Epp Eespäev, Karin Rask jpt. armastatud Eesti näitlejad.

Sarja stsenarist Martin Algus sõnas, et „Valguses ja varjus” on kaasaegne ja terav eneseotsingulugu, ootamatu armastuslugu ja ka lugu leppimisest, milles erinevad maailmad läbi kokkupõrke lõpuks ühte põimuvad. Lisaks on lool varuks ka tõeliselt üllatavaid keerdkäike.

Sarja esimesed osad jõuavad Elisa Huubi tellijateni juba aprilli lõpus.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!