Põhisisu algus

Elisa uue ilmega esindus pärjab täna Tartut

22.05.2015

Täna avatakse tartlaste jaoks esimene värviline, rõõmus ja dünaamiline kommunikatsiooni-tehnoloogiat esindav Elisa esindus Tartu Kaubamajas. 

Elisa avab täna Tartu Kaubamajas tartlaste jaoks esimese uuel kontseptsioonil põhineva esinduse, kus pole muutunud ainult esinduse väline ilme, vaid ka kauplusekeskkonna kui müügi- ja töökoha sisu. „Elisa uus esinduskontseptsioon põhineb meie uuel brändilubadusel, milleks on uuel nutikal viisil teha teada-tuntud asju,“ lausus Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.“ 

„Uut esinduskontseptiooni looma hakates lähtusime sellest, et uus esindus peab olema meelelahutuslik ja külaliste jaoks põnev koht, seal peab olema mugav ja huvitav ringi liikuda. Samuti peab esindus olema nutikas, selle sõna laias tähenduses – alates puutetundlikest hinnasiltidest kuni müüjate füüsiliste töökohtadeni. Mõistetavalt peab esindus kõige selle juures säilitama inimliku ja lihtsa müügikeskkonna, kus klientidel ja müüjatel on omavahel mugav suhelda,“ tõi Hiiepuu näiteid Elisa uuest esinduskontseptsioonist. 

Andrus Hiiepuu sõnul tutvub rohkem kui 90% Elisa klientidest enne esindusse tulekut pakutavate teenustega kõigepealt internetis, mistõttu on väga oluline, et ka esindused käiksid kaasas infotehnoloogiliste arengutega. „Sellest lähtuvalt oleme pannud väga suurt rõhku digilahendustele, et ühtlustada klientide kogemust nii onlainis kui ka kaupluskeskkonnas. 

Kõik esitletavad seadmed on varustatud puutetundlike interaktiivsete ekraanidega, kus saab vajalikku seadmeinfot ning võrrelda erinevaid seadmeid omavahel nagu seda saab täna teha juba ka Elisa veebikeskkonnas. Samuti on kadunud esindusest paberplakatid, mis on asendunud kaasaegsete turunduslike videolahendustega. 

Vastavatud uue kontseptsiooniga Elisa Tartu Kaubamaja esinduses on jätkuvalt tööl ärikliendi müügikonsultant, kes aitab ettevõtjal üles leida just need teenused, mis tema igapäevatööd tõhusamaks ja lihtsamaks ning tööalase informatsiooni kättesaadavamaks muudavad. 

Elisa järgmine uut kontseptsiooni järgiv esindus Tartus avatakse 5. juunil Lõunakeskuses.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama