Põhisisu algus

Elisa turundusjuhina asus tööle Harles Tomberg

22.06.2015

Maikuus asus Elisa turundusjuhina tööle Harles Tomberg, kellel on pikaajaline kommunikatsioonitöö kogemus reklaamiagentuurist Tank.

„Elisas on minu eesmärk pikemas perspektiivis lisaks suurepärase turundusosakonna töö edasiarendamisele tuua ettevõtte turundusse ka natuke loomemajandusele omast emotsionaalset lähenemist, pidades silmas Elisa väärikat positsiooni Eesti juhtivate brändide hulgas,“ sõnas mais Elisa turundusjuhi ametisse asunud Harles Tomberg.

Enne Elisasse tulemist töötas Harles Tomberg 17 aastat reklaamibüroos TANK, kus ta tegeles peamiselt erinevate firmade reklaamikampaaniate juhtimisega. Tomberg on välja töötanud turunduskontseptsioone ja vedanud Euroopa Keskpangale, Starmanile, Neste Eestile, Tallinna Kaubamajale, Tetley Estoniale, Amservile, Selverile ja RMK-le tehtavaid reklaamikampaaniaid. Harlese tööde nimekirjast võib välja tuua veel ka Ettevõtluse Sihtasutusele Eesti brändi ja TATA Global Beverages'le Tetley Arabia turunduskampaaniate loomise ning Kredexile Elektriautode toetusprogrammile Elmo kommunikatsiooniplaani välja töötamise.
Välja toodud reklaamitööd on pälvinud auhindasid Kuldmunal, Golden Hammeril ja Moskva Rahvusvaheline Reklaamifestival.

Harles Tomberg on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ja omandanud seal nii bakalaureuse- kui ka magistrikraadi. Magistrikraadi omandas Harles Tomberg turunduse alal.

Harles Tomberg on Elisa turundusjuhi ametis lapsehoolduspuhkusele suundunud Karin Kanepi asemel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama