Põhisisu algus

Elisa tõusis meeldivaimaks telekommunikatsiooni brändiks Eestis

18.07.2022

Kantar Emori poolt suve hakul läbiviidud uuringust selgus, et Elisa on meeldivaim telekommunikatsioonibränd Eestis. Elisa brändi meeldivus oli kõrgeim just noorte ja keskealiste segmentides.  

Mulluse aastaga võrreldes on Elisa edukalt parandanud Kantar Emori brändide uuringu edetabelis oma kohta ning tõusnud esmakordselt Eesti elanike seas meeldivaimaks telekommunikatsioonibrändiks. Lisaks valiti Elisa spontaanselt, nimekirja ette andmata, kümne meeldivama brändi hulka.

„Elisast sai neli aastat tagasi meelelahutusettevõte ning meie taotlus on olnud luua Elisa bränd oluliselt meelelahutuslikumaks. Väga tore, et inimesed on seda märganud ja seda kõrgelt hindavad,” ütles Elisa turundus- ja kommunikatsiooni üksuse juht Karin Kanepi. “Tunneme suurt heameelt ka selle üle, et Elisa brändi meeldivus on võrreldes teiste telekommunikatsiooni ettevõtetega kõige kõrgem nii 15–24 aastaste noorte kui ka 35–49 aastaste keskealiste seas.“

Kanepi tõi välja, et inimesed hindavad Elisat kui argieluks vajalikku brändi, sest Elisa toob inimesteni nende igapäevase meelelahutuse ja suhtluse. 

Kantar Emor uuring reastas pingeritta 100 kõige populaarseima brändi Eestis ning üldarvestuses pälvis Elisa koha esikahekümnes, jõudes 17. kohale. Teistest Eesti telekomiettevõtetest leiab Telia 24. kohalt ja Tele2 66. kohalt. 

Kantar Emori populaarseimate brändide väljaselgitamiseks paluti vastajatel etteantud nimekirja alusel valida viis meeldivamat brändi. Valik tuli teha 160 nimetuse ja logo seast, mis olid pärit Kantar Emori erinevatest brändiuuringutest. Uuringus osales 1065 Eesti elanikku vanuses 15–74 aastat. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!