Põhisisu algus

Elisa tõusis CV-Online tööandja TOP-is ihaldusväärseimaks tööandjaks

15.01.2020

2019. aasta lõpus CV-Online poolt läbiviidud laiapõhjalise uuringu alusel valiti Elisa kõige atraktiivsemaks tööandjaks Eestis ning samuti tuli Elisa ülekaalulukalt TOP-tööandjaks IT- ja telekommunikatsiooni sektoris.

CV-Online uuring näitas, et Elisa oli aastal 2019 inimeste teadvuses „nr 1 top of mind tööandja“. See tähendab, et küsides inimestelt, kes on nende arust atraktiivseim tööandja, kelle heaks nad sooviksid töötada, vastasid inimesed ilma valikuid ette andmata ülekaalukalt „Elisa“.

Lisaks selgus uuringust, et ka IT- ja telekommunikatsiooni sektoris on enim eelistatud tööandja Elisa. Esiviisikusse jõudsid selles valdkonnas veel näiteks Pipedrive ja Skype. Finantsvaldkonnas on enim eelistatud tööandja Swedbank AS, kaubanduse valdkonnas Coop Eesti Keskühistu, tootmise vallas Eesti Energia AS, teeninduse valdkonnas G4S Eesti AS ja logistika valdkonnas Tallink Grupp AS.

2019. aasta mõjukaim personalijuht Kaija Teemägi sõnas, et oleme Elisas pikalt ja süsteemselt tegelenud uudsete tööviiside juurutamisega, mille osad on nii paindlik tööaeg kui ka areng läbi tööst õppimise. „Kui inimesed on tööl motiveeritud ja rõõmsad, loob see ka hea sisekliima. Tunnustust väärivad kõik elisalased, sest tulemused sünnivad vaid koostöös,“ kiitis Kaija meie inimesi.

Tänavu soovisime mõista paremini, milliseid kriteeriume inimesed tööandja valikul enim hindavad, seetõttu palusime vastajatel põhjalikult kirjeldada, mis on nende jaoks oluline ihaldusväärseima tööandja valikul. Värbamises räägime üha enam tööandja brändingust ja tugevast väärtuspakkumisest ning meie soov CV-Online meeskonnaga on konsulteerida tööandjaid juba varajases värbamisprotsessis, kuidas muutuda tööotsija silmis atraktiivsemaks. Otsime koos vastuseid, mis on inimeste jaoks lisaks palgale veel oluline ,” kommenteeris uuringut CV-Online turundusjuht Maris Viires.

CV-Online Estonia viis iga-aastase TOP tööandja uuringu läbi 26.11.- 31.12.2019. Sellega selgitati välja kõige atraktiivsemad tööandjad Eestis, kelle heaks inimesed sooviksid töötada. Vastajad said märkida , milline ettevõte on nende arvates nii üldarvestuses kui erinevates ärisektorites kõige ihaldusväärsem tööandja ja anda ka omapoolse põhjenduse.

Kokku osales uuringus sel aastal 2359 inimest üle Eesti, mis oli peaaegu sama palju kui mullu.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!