Põhisisu algus

Elisa toob sügisel ekraanile uue adrenaliinirohke telesaate "Pöördes"

22.06.2022

Elisa toob sügisel ekraanile uue adrenaliinirohke telesaate "Pöördes"

Tänavu sügisel toob Elisa teleekraanidele midagi täiesti uut ja seninägematut – luksusautod, võidusõidud ja ekstreemsused. Uus telesaade „Pöördes“ pole lihtsalt autosaade, vaid inimese ja auto vahelise suhte saade.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas, et on väga hea meel, et pikalt küpsenud mõte hakkab lõpuks käegakatsutavat vormi võtma. „Me oleme aastaid toonud oma vaatajateni parimaid Eesti telesarju, kuid midagi nii pöörast, ägedat ja naljakat, kui hakkab toimuma oktoobris, ei ole me varem teinud. On, mida oodata!“

Uues telesaates, mille võtted on juba alanud, tuuakse vaatajani isendid, keda Eesti teedel ei kohta, tutvustatakse mõttekaid ja mõttetuid suundi ning uuritakse Eesti mootorite maailma iga nurga alt - läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini. Saatejuhtideks on alati riskialdis Saara Pius, perfektsionistlik Indrek Raadik ja praktik Koit Toome.

Saate produtsent Karl Kermes sõnab, et taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide, kui tehnika piire. „Pöördes saade on kõigile, kes vähegi oskavad autode, adrenaliini, tehnika, kiiruse, jõu, ilu ja hea huumori peale pöördesse minna. Tegevustiku ja situatsioonide loomisel oleme lauale võtnud erinevad eluvaldkonnad ning põiminud need suhteks autode ja tehnikaga. Saab sissevaate ja lahenduse nii maal elamiseks, abiellumiseks, kui miljonäriks olemisele. Avame saateosaliste iseloomu ootamatutest nurkadest ja paneme nad rollidesse, kus nad varem pole olnud. Saatejuhid Saara Pius, Summer ja Koit Toome on vägagi kütusejanused ning actioni näljased ja seda on ka ekraanilt näha,“ lisab Kermes.

Saatesarja “Pöördes” kuuest osast koosnev esimene hooaeg jõuab eksklusiivselt oktoobris Elisa Huubi, kuhu lisandub käesoleva aasta jooksul veel mitmeid eestikeelseid originaalsarju.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama