Põhisisu algus

Elisa tõi turule uued 5G nutipaketid, mis aitavad kulutusi kontrolli all hoida ja kaitsevad pahatahtlike veebilehtede eest

08.11.2022

Elisa tõi turule uued 5G toega nutipaketid, mis lisaks ülikiirele võrguühendusele pakuvad mitmesugust kaitset internetis levivate ohtude eest, reisikindlustust ja tasuliste teenuste limiiditeenust. Uued paketid on saadaval kõikidele tänastele ja uutele Elisa era- ning äriklientidele.

„Kevadel esimesena võidetud 5G litsents on Elisal võimaldanud hoogsalt edasi arendada Eesti parimat võrku. Kui suve alguses alustasime klientidele 5G võrgus kodu- ja kontoriinterneti pakkumisega, siis nüüd on rõõm teada anda, et tõime 5G ka nutitelefonidesse. Modernseima 5G võrgu kasutusvõimalused meie klientidele on juba kättesaadavad üle Eesti. Hetkel katabki Elisa ülikiire 5G võrk üle 20% Eesti rahvastikust ning aasta lõpuks tahame katta juba enam kui poole elanikkonnast,“ ütles Elisa Eesti tegevjuht Andrus Hiiepuu.

Uus 5G võrk toob vaieldamatult tehnoloogilise hüppe. Elisa fookus on pakkuda ülikiiret internetti sinna, kus nõudlus ja vajadus selle järele on täna klientidel kõige suurem. 5G levialas asub Elisa pakkuma nii era- kui äriklientidele pakette, mis toovad uuel tasemel piiramatu kiirusega interneti otse nutiseadmesse.

„Nutipakett ei ole enam ammu pelgalt helistamiseks ja interneti tarbimiseks mõeldud teenus – kliendid ootavad ja soovivad enamat. Suve algul uurisimegi klientidelt, mis on nende jaoks oluline ning suur enamus tõdes, et aina tähtsam on täna küberturvalisus ja kulutuste kontrolli all hoidmine. Sellest tulenevalt uuendasime nutipakettide sisu, toomaks klientidele sama hinna eest rohkem vajalikku lisaväärtust, mis kaitseb neid igapäevaselt,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann.

Uutes lisaväärtusest pakatavates pakettides on ühe kuutasu eest sees:

  • Netivalvur – eraklienditeenus, mis takistab kliendil sattumast pahatahtlikule veebilehele näiteks mõnele lingile, bännerile või reklaamile vajutades ja hoiatab teda võimaliku pahaloomuliku lehekülje külastamise eest.
  • STOPP – erakliendi limiiditeenus, millega klient saab määrata talle või temaga seotud numbritele tasuliste teenuste tarbimise kuulimiidi
  • Reisikindlustus – aastaringne kaitse kliendile ja tema perele, mis kehtib terves maailmas ilma lisatasuta ning ei vaja eraldi aktiveerimist
  • VoLTE – kõrgema kvaliteedi ja prioriteediga häälkõned 4G võrgus
  • Mobiil ID – digitaalne isikutunnistus, mis lubab siseneda e-keskkondadesse, teha pangaülekandeid, allkirjastada lepinguid jpm
  • VoWiFi - häälkõne tehnoloogia äriklientidele, mis võimaldab teha kõrge kvaliteediga mobiilkõnesid üle WiFi võrgu

5G pakettide hinnatase algab eraklientidele 30,99 ning äriklientidele 29 (+km) eurot kuus. Täpsemat infot uute era- või ärikliendipakettide kohta leiab Elisa kodulehelt.

Elisa ülikiire uue põlvkonna võrk töötab kõikides 5G toega Apple, Sony, Xiaomi, Nokia, OnePlus, Nothing ja Honor nutiseadmetes. Samsungi seadmetele lisandub tugi uue aasta alguses.

„Tahame, et iga seade töötaks Elisa 5G võrgus laitmatult ja sellest tulenevalt peavad Samsungi kliendid natuke veel kannatust varuma enne, kui 5G nende seadmetes aktiveeritakse,“ sõnas Ploomann.

Kõik Elisa kliendid saavad uusi nutipakette kasutada ühes kõige modernsemas mobiilsidevõrgus üle Euroopa, sest koos 5G võrgu rajamisega moderniseeritakse ka kogu 4G võrk. Elisa 5G võrk katab täna üle 20% Eesti rahvastikust, levib suuremates tõmbekeskustes üle kogu Eesti ning laieneb iganädalaselt.

Vastutustundliku ettevõttena kasutab Elisa oma tugijaamade töös 100% taastuvatest energiaallikatest ostetud elektrit. Energiaallikateks on tuul, vesi, biogaas ja biomass ning taastuvenergiat tootvad jaamad asuvad kõik Eestimaal. Selle valiku tunnustamiseks väljastati Elisale juba 2019. aastal ka Rohelise Valiku sertifikaat, mis on tagatud üleeuroopalise ja läbipaistva päritolutunnistuste süsteemiga.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!