Põhisisu algus

Elisa tõi turule soodsad mobiilse interneti kodupaketid, kus ruuterlahendus võimaldab kasutada mitut seadet korraga

08.02.2016

Elisa tõi alates tänasest turule mobiilse interneti kodupaketid klientidele, kes vajavad endale koju mitme seadme tarbeks internetti, kuid kelleni püsiühendus ei ulatu. Koduinternetipaketiga liituja saab veebruaris kaasa tasuta ruuteri. 

„Elisa uued mobiilse interneti kodupaketid loovad võimaluse pereringis mitmel inimesel kasutada korraga üht netipaketti, sest seda toetab vastav ruuterlahendus,“ ütles Elisa tooteturunduse osakonna juhataja Mailiis Ploomann. „Kahtlemata on tegu oodatud pakkumisega, kuna samaaegselt kasutatavate seadmete arv on kodudes pidevalt suurenemas ning enam pole vaja mõelda erinevate netilühenduste kombineerimisele. Lisaks tuleb selline kodupakett perele ka odavam.“ 

Mailiis Ploomanni sõnul pakub kodusele tavakasutajale mõeldud pakett MiNT Home Light suuremaid andmesidekiiruseid kui teised samaväärsed turul olevad mobiilse interneti paketid ning plussiks on samuti Elisa mobiilse interneti hea levi siseruumides. Suurtele internetisõpradele mõeldud pakett MiNT Home Unlimited lubab kliendile pakkuda täpselt tema vajadustest lähtuvat lahendust, sarnast teist pakkumist turul ei ole. 

MiNT Home Light sobib kõige tavalisemaks koduseks internetilahenduseks, kus kasutajaid võib olla mitu ja peamised tegevused internetis piirduvad e-kirjade ja uudiste lugemisega ning sotsiaalmeedia kasutamisega. Piiramatu andmemahuga paketis on allalaadimiskiiruseks kuni 30 Mbit/s ja üleslaadimiskiiruseks 10 Mbit/s. Paketi kuutasuks on 22 eurot. 

MiNT Home Unlimited sobib internetilahenduseks kodudesse, kus on palju kasutajaid ja andmemahud suuremad. Lisaks uudistele, e-kirjadele ja sotsiaalmeediale võimaldab pakett ka võrgus olevaid mänge mängida ning rohkelt ka videoid ja filme vaadata. Piiramatu andmemahuga paketis puuduvad ka alla- ja üleslaadmiskiirustele piirangud. Paketi kuutasuks on 43 eurot. 

Uue koduinterneti paketiga liituja saab veebruaris kaasa tasuta ruuteri Huawei B315, mille abil saab kasutaja koju juhtmevaba internetivõrgu.

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!