Põhisisu algus

Elisa tõi turule Eestis ja Soomes suhtlemiseks kõnekaardi paketi FINEST

27.06.2016

Alates tänasest on võimalik Elisa ja ZEN kõnekaardi klientidel surfata internetis ja suhelda nii Eestis kui ka Soomes soodsa hinnaga, mida võimaldab kõnekaardi uus pakett FINEST. 

„Seni kuni julgemate mõtete tasandil ühendatakse Eestit ja Soomet tunneliga ning räägitakse Tallinna kokku sulamisest Helsingiga kaugemas perspektiivis, tegime Elisas naaberriikide lähendamiseks täiesti praktilise ja klientide igapäevavajadustest tuleneva sammu – tänasest on müügil kõnekaardi pakett FINEST, mille kasutamisel pole vahet, kas paikneda Eestis või Soomes,“ ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. 

Andrus Hiiepuu sõnul sisaldab uus kõnekaardi pakett FINEST Soomes olles nii väljahelistatud kõnesid Soome ja Eesti mobiilinumbritele kui ka vastuvõetud kõnesid, Eestis olles väljahelistatud kõnesid nii Soome mobiilinumbritele kui ka Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele, nii Eestis kui Soomes olles piiramatu kiirusega 5 GB internetti ning nii Soomes kui Eestis SMSide saatmist Soome ja Eesti mobiilinumbritele. Paketi hinnaks on 19 eurot. 

„Säärase digitaalse Soome-silla rajamisega teeme lihtsaks valiku neile tuhandetele eestimaalastele, kes käivad teisel pool lahte tööl või on sinna ajutiselt elama siirdunud,“ märkis Andrus Hiiepuu. 

Lisaks FINEST-paketile pakub Elisa neile, kes soovivad ainult internetis surfata nii Soomes kui Eestis kasutamiseks 3G ja 4G interneti päeva-, nädala- ja kuupiletit. Neist mugavaim on ilmselt soetada 15 eurot maksev kuupilet, pakkudes piiramatu kiirusega 5 GB internetti.

FINEST paketi ja Internetipiletite kasutamiseks peab klient olema Elisa võrgus. Kui klient kasutab mõnda muud võrku, siis rakendub tavahinnakiri. Kui kliendil on korraga aktiivsed nii Eesti tavaline internetipilet/pakett ja Soome oma, siis Soomes kasutatakse Soome paketti/piletit ja Eestis esmajärjekorras Eesti piletit/paketti.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama