Põhisisu algus

Elisa tõi esimesena turule kõikidele nutiseadmetele kohanduva veebi

10.04.2015

  • Elisa klientidest 38% külastab juba täna veebi nutiseadmest

Elisa tõi esimesena Eesti mobiilsideoperaatoritest turule kõikidele nutiseadmetele kohanduva uue kodulehe. Seda eelkõige seetõttu, et kliendid on aasta-aastalt üha enam hakanud veebilehte külastama nutitelefonist ja tahvelarvutist.

Elisa erakliendiüksuse juhi ja juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul käib Elisa kaasas kliendivajadustega. „Lähtudes Google Analytics'i statistikast on meie veebi külastatavus nutiseadmetest iga aastaga kasvanud ning tõusnud tänaseks juba tasemeni 38%. Seega oli väga õige aeg tuua kliendini uue ajastu veebikasutuse kogemus,“ ütles Andrus Hiiepuu. „Prognoosin, et käesoleva aasta lõpuks ületab nutiseadmete kaudu veebi külastatavus 50% piiri.“

Andrus Hiiepuu märkis, et Elisa uus koduleht ehk e-esindus on tervikuna väga uudne. „Alustades sellest, et see on kliendile lihtne kasutada ja kannab edasi Elisa uusi brändiväärtuseid ning lõpetades peamise ehk sellega, et kogu Elisa uus veeb on nutiseadmetele kohanduv. Kõikide nende seadmetega, mida Elisa müüb, saab klient nüüd ka mugavalt ja lihtsalt veebi kasutada,“ tõi Hiiepuu välja uue veebilehe tugevused.

„Põhjus, miks me nimetame oma uut kodulehte pigem Elisa e-esinduseks tulenebki sellest, et kogu veeb on seda külastavale inimesele üles ehitatud väga lihtsalt ning talle on loodud võimalus soetada endale mugavalt ja kiirelt nutiseade või valida koheselt vajalik teenus. Kindlasti arendame oma e-esindust edasi ning palju uut ja huvitavat on veel tulemas,“ sõnas Andrus Hiiepuu.

Elisa e-esindus on seda külastavale kliendile ka visuaalselt kergesti hoomatav. Uuel kodulehel on suunaks anda infot pigem pildi kui tekstiga. „Kasutusmugavuse tegurist lähtuvalt jälgisime sedagi, et kliendil oleks kergem veebilehel navigeerida ning oste sooritada,“ tõi Hiiepuu välja Elisa e-esinduse kasutuseeliseid.

Elisa uue kodulehe ehk e-esindusega saab tutvuda siin

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!