Põhisisu algus

Elisa toetab kohalikke filmitootjaid ja toob kodumaised hittfilmid Elisa Huubi

24.03.2021

Elisa toob oma voogedastusteenusesse Huub palju uusi kodumaiseid mängufilme panustades seeläbi kohalikku filmitootmisse.

Johtuvalt kinode sulgemisest ja koroonaviirusest põhjustatud teadmatusest ootavad oma esilinastusi mitmed ägedad kodumaised mängufilmid. Elisa on võtnud sihiks tuua kohalikke filme Elisa Huubi kohe pärast kinolevi lõppu. „Näeme, et kodumaise sisu järgi on nii filmi- kui telefännidel suur nälg. Selle tõestuseks on ette näidata põnevusfilmi „O2“, aga ka minevikust „Sipsiku“ ja „Ott Tänak - The Movie“ suur edu Elisa Huubis,“ sõnab Elisa sisuhankejuht Toomas Ili. „Käesoleval aastal jõuavad Elisa Huubi teiste seas ka Marian Võsumetsa „Keha võitlus“, Peeter Simmi „Veel peal“, Rasmus Merivoo „Kratt“ ning nende järel ootab oma järge juba „Apteeker Melchiori“ triloogia esimene osa.“ Sarnaselt möödunud aastatega panustab Elisa ka tänavu PÖFFi, HÕFFi ja Tartuffi toetamisele.

Eesti telemaastik muutub väga kiiresti ja Eesti Filmi Instituudi juhataja Edith Sepa sõnul on üheks muudatuste tõukeks olnud Elisa sisenemine turule. „Elisa on asunud väga hoogsalt toetama kohalikke tootjaid. Nad on jõuliselt täitmas tühimikku ja märkimisväärselt toetamas sisu tootmist, nagu seda teevad paljud telekomid teistes riikides. Elisa ei osta pelgalt kokku valmistoodangut väikese litsentsitasu eest, vaid osaleb vajadusel ka aktiivselt tootmisprotsessis. Suund kõrgema kvaliteediga ehk high-end tele- ja filmitoodangu suunas on kasulik eelkõige Eesti vaatajale ja muudab sisutootmist Eestis konkurentsivõimelisemaks.“

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!