Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa testib Jõgeval uutmoodi klienditeenindust

10.04.2019

Elisa testib Jõgeval uutmoodi klienditeenindust

Elisa avas ajutiselt Jõgeval Pae keskuses iseteeninduskioski eesmärgiga pakkuda kohalikele klientidele Elisa klienditeenindust.

Klientidele kiirema ja mugavama teeninduse pakkumiseks testib Elisa Jõgeval Pae Keskuses kaubanduskeskuses iseteeninduskioski kontseptsiooni, mida saavad kasutada kõik kliendid. Kioskis saab klient tutvuda oma paketiga, tellida või muuta teenuseid ja osta seadmeid. Tegevuste juures abistab kliente esialgu virtuaalselt Elisa teenindaja, ent tulevikus automatiseeritakse kõik tegevused.

„Testisime möödunud kuul iseteeninduslahendust Valgas paralleelselt toimiva Elisa esindusega, kuna nägime, et sealsete klientide pöördumised on võimalik mitmes aspektis tulevikus automatiseerida ja lihtsustada. Jõgeva testimise eesmärk on hinnata kuivõrd oleks lahendusest huvitatud ka need inimesed, kelle piirkonnas Elisa esindust ei ole. Uue iseteeninduslahendusega soovime kiiremad pöördumised lahendada operatiivsemalt ka nende klientide jaoks, kes Elisa internetiteenindust ei kasuta. Kioski kasutamine on lihtne ja ei nõua vilumust ega oskusi nutiseadmete käsitlemisel,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Kriisk.

Iseteeninduskiosk on testfaasis üleval Jõgeval käesoleva kuu lõpuni ja seejärel testime sarnaselt ka teisi linnasid üle kogu Eesti.

Elisa ootab kõiki Jõgeva kliente iseteenindust testima!

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.