Põhisisu algus

Elisa teletop: kodumaiste telesaadete kroonimata kuningas naasis uues vormis!

13.11.2019

Elisa oktoobrikuu teletopis vaadati enim uue hooaja ja pisikese formaadi muutusega naasnud meelelahutussaadet „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“, millele jäi napilt alla ka jätkuvalt intriige küttev „Rannamaja“.

Oktoobri algul naasis ekraanile eestlaste poolt palavalt armastatud laulu- ja paroodiashow „Su nägu kõlab tuttavalt“ uuenenud formaat „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“. Eelkäijale sarnaselt osutus uus hooaeg ülimalt populaarseks, ronides üle igavesti populaarsete hittsaadete järelvaatamise topi esimesele kohale.

Populaarne oli ka esimese hooaja lõpetanud „Rannamaja“, mille kirgi küttev menu jätkub ka pärast saate lõppu. Omadele elati kaasa ka kergejõustiku MM-il Dohas ja värske saatena jõudis topi ka „Lahutus Eesti moodi“.

„Kui kellelgi oli kahtlusi, kas uue näosaate hooaeg tuleb vaatajate poolest edukas, siis hetkel tundub, et saate menu ja võlu on vaatajatele hinge süüvinud. Rõõm on näha, et ka uued kodumaised saated lähevad televaatajatele korda, pakkudes uusi telekogemusi,“ sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Eetris olnud mängufilmidest oli populaarseim kodumaise hittsaaga esimene osa „Klassikokkutulek“. Žanriliselt vaadati enim järgi multifilme ja neist populaarseim oli „Zootropolis“, kus tegevus toimub loomi täis suurlinnas. Teiste vaadati palju järgi ka „Mina, supervaras“, „Autod“ ja „Autod 2“ multifilme.

Elisa videolaenutuses oli samuti enim vaadatud film peamiselt väiksematele suunatud „Lemmikloomade salajane elu 2“. Väga populaarsed olid ka põnevusfilmid nagu „Mehed mustas: globaalne oht“, „Godzilla II: koletiste kuningas“ ja „X-mehed: Tume fööniks“.

Oktoobri järelvaatamise TOP10

 1. Su nägu kõlab varsti tuttavalt TV3
 2. Rannamaja TV3
 3. Pilvede all KANAL2
 4. Kuuuurija KANAL2
 5. Kättemaksukontor TV3
 6. Pealtnägija ETV
 7. Eesti selgeltnägijate tuleproov TV3
 8. Kergejõustiku MM Dohas ETV2
 9. Lahutus Eesti moodi ETV
 10. Roaldi retked KANAL2

Oktoobris järelvaadatud filmide TOP10

 1. Klassikokkutulek TV3
 2. Zootropolis TV3
 3. Mina,supervaras KANAL2
 4. Autod 2 TV3
 5. Kas tantsime? KANAL2
 6. Jack Reacher: Ära mine iial tagasi TV3
 7. Forresteri leidmine ETV
 8. Warcraft: Algus KANAL2
 9. Autod TV3
 10. Klassikokkutulek KANAL2

Elisa videolaenutuse TOP10 oktoobris

 1. Lemmikloomade salajane elu 2
 2. Mehed mustas: globaalne oht
 3. Aladin (2019)
 4. Lotte ja kadunud lohed
 5. Mamps
 6. Vaat kus paar
 7. Godzilla II: koletiste kuningas
 8. Rocketman
 9. Kolenukud
 10. X-Mehed: Tume Fooniks
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!