Põhisisu algus

Elisa teletop: ETV paeluv ajalugu kütkestas juulis televaatajaid

07.08.2020

Elisa teletop: ETV paeluv ajalugu kütkestas juulis televaatajaid

Möödunud kuul oli Elisa Elamuses vaadatuim ETV 65. juubeliks valminud meeleolukas ja huvitavatest faktidest kubisev erisaade „ETV 65. ETV Kõige kõigemad“. Teleekraanil linastunud filmidest oli vaadatuim „Käsilased“ ja Elisa videolaenutuses „Lumekuninganna 2“.

Südasuvine juulikuu on möödunud ja koos televaatajatega puhkavad ka pajud kodumaised telesaated ja sarjad. Elisa Elamuse järelvaatamises oli juulikuu vaadatuim telesaade „ETV 65. ETV Kõige kõigemad“, mis tõi vaatajateni ülevaate Eesti Televisiooni kõige olulisematest ja mõjukamatest, aga ka kõige meeleolukamatest faktidest läbi 65 aasta. Populaarsed olid ka „Lustlik Eestimaa“, „Suvereporter“ ja „Ringvaade suvel“. Üllatavalt on suvine periood toonud teletopi ka igihalja komöödiasarja „Sõbrad“.

„Suvele omaselt, kui kõik on puhkamas või ilusaid ilmu nautimas, on teles vaadatavuselt tipus alati kergem meelelahutus. Sõltumata aastaajast on aga alati populaarne ja televaatajale oluline kodumaine ja ajakohane sisu. Siin vääribki eraldi esiletoomist ETV 65-ndale juubelile pühendatud eriprogramm, mis võttis hästi kokku ETV mineviku ja oleviku,“ sõnas Elisa TV-valdkonna juht Silver Soomre.

Tele-eetris olnud filmidest oli järelvaadatuim kogupere animafilm „Käsilased“, kus eestikeelsele versioonile andsid hääle Mere Palmiste, Priit Võigemast, Tiina Tauraite, Märt Avandi jpt. Ohtralt silmapaare kogusid ka filmid nagu „Iseseisvuspäev – Uus rünnak“, „Snoopy ja Charlie Brown“ ning kodumaine amatöörfilm „Õiglus“, mille produtseeris, kirjutas ja lavastas Toomas Aria.

Elisa videolaenutusest vaadati enim Elisa videolaenutusest vaadati enim laste seas kultusfilmi staatusesse jõudnud filmi „Lumekuninganna“ järge „Lumekuninganna 2“. Videolaenutuse esikümnesse jõudsid ka mitmed uued filmid nagu „Brahms: poiss 2“, „Fantaasiasaar“ ja animafilm „Maskeeritud spioonid“.

Elisa Huubis oli vaadatuim sari ülipopulaarne „Kättemaksukontor“, millele napilt järgnes kodumaine kogupere kassahitt „Sipsik“. Esikümnesse jõudis ka ülipõnev Elisa originaalsari „Tuba 301“, mis räägib loo Kurtide perekonnast, kelle elu muutub ühel jaanipäeval pöördumatult, kui pere ühine suvilareis lõppeb õudusunenäos. Lisaks valiti sari ka esimese Soome draamasarjana Cannes Series festivali võistlussarja.

 

Juuli järelvaatamise TOP

1. ETV65. ETV Kõige kõigemad ETV

2. Kättemaksukontor TV3

3. Lustlik Eestimaa KANAL2

4. Suvereporter KANAL2

5. Ringvaade suvel ETV

6. Vaprad ja ilusad TV3

7. Sanditon ETV

8. Selgeltnägijad. Vägevate võitlus TV3

9. Sõbrad KANAL2

10. Aktuaalne kaamera. Ilm ETV

 

Juuli filmide järelvaatamise TOP

1. Käsilased KANAL2

2. Iseseisvuspäev. Uus rünnak TV3

3. Snoopy Ja Charlie Brown TV3

4. Autod 2 TV3

5. Õiglus KANAL2

6. Lennukid TV3

7. Mina, supervaras 2 KANAL2

8. Lennukid 2 TV3

9. Keegi seestpoolt KANAL2

10. Iseseisvuspäev TV3

 

Juuli Elisa videolaenutuse TOP

1. Lumekuninganna 2

2. Brahms: Poiss 2

3. Gotti

4. Maskeeritud spioonid

5. Fantaasiasaar

6. Hotell Transilvaania 2

7. Tere tulemast koju

8. Pahad poisid kogu eluks

9. Deliirium

10. Halb samariitlane

 

Juuli Elisa Huubi TOP

1. Kättemaksukontor

2. Sipsik

3. ENSV

4. Padjaklubi

5. Papad mammad

6. Vanad ja kobedad

7. Lahutus Eesti moodi

8. Teadmata kadunud

9. Tuba 301

10. Kaks kanget Jaapanis

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama