Põhisisu algus

Elisa teletop: esimese poolaasta vaadatuimad olid „Sipsik“, „Tõde ja õigus“ ja „Maskis laulja“

03.07.2020

2020. aasta esimene poolaasta on möödunud. Elisa järelvaatamise statistikast selgub, et vaadatuim film oli tele-eetris „Tõde ja õigus“, saadete ja sarjade kategoorias oli populaarseim „Maskis laulja“, Elisa Huubis valitses „Sipsik“ ja videolaenutuses oli vaadatuim „Jokker“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre tõdeb, et kuigi telehooaeg on suveks läbi, käivad nii telekanalitel kui ka Elisal ettevalmistused sügiseseks hooajaks. „Ligi aasta on möödas sellest, kui Elisa sisenes esimese teleoperaatorina sisutootmisse dokksarjaga „Üle noatera“, mis sai tänavu ka teise hooaja. Ettevalmistused uueks hooajaks käivad jõudsalt ja juba õigepea saame tutvustada Elisa põnevaid plaane kodumaises meelelahutusmaailmas.“

Ootamatusi ja keerdkäike täis poolaasta on möödunud ning aeg on heita pilk tagasi, et näha, mida eestlased Elisa Elamusest kõige rohkem vaatasid. Telesaadetest ja -sarjadest oli Elisa Elamuses järelvaadatuim „Maskis laulja“, mille menu on võrreldav eelmise suure hittsaatega „Su nägu kõlab tuttavalt“. Populaarsed olid ka Henrik Normani igihaljas „Edekabel 2019“, „Eesti laul 2020“ esimene ja teine poolfinaal ning Teet Margna ja Kristjan Jõekalda seiklused saates „Kaks kanget Jaapanis“.

Elisa Huubis oli vaadatuim koguperehitt „Sipsik“, mis seikles eriolukorra ajal kinodest Elisa Huubi ja püstitas ka voogedastusteenuses uue vaatajarekordi. Teiste seas olid vaadatud ka „Ott Tänak – The Movie“, Elisa originaalsari „Reetur“ ja „Kättemaksukontor“.

Ekraanil olnud kassahittidest oli järelvaadatuim „Tõde ja õigus“, mis püstitas Eesti kinodes ka rekordi, kogudes 267 000 vaatajat. Auhinnatud kodumaine film valiti ka Oscarite eelnimekirja võõrkeelsete filmide kategoorias. Teistest eetris olnud filmidest olid populaarsed esimesel poolaastal ka parima filmi Oscari võitnud „Parasiit“ ja lõbusad animafilmid „Zootropolis“, „Vaiana“ ning „Trollid“.

Elisa videolaenutuses oli enim vaadatud filmiks kaks Oscarit võitnud ja üheksale kandideerinud „Jokker“, millele järgnesid „Lumekuninganna 2“, lõbus komöödia „Paipoisid“ ja „Lelulugu 4“. Elisa videolaenutusest leiab ka paljusid tele-eetris populaarsust kogunud filme nagu „Parasiit“ ning „Tõde ja õigus“, mis enam järelvaadatavad pole, kuid on saadaval reklaamivabalt ja kõrgkvaliteedis.

Elisa Elamuse järelvaatamise kuue kuu TOP

1. Maskis laulja TV3

2. Edekabel 2019 TV3

3. Eesti Laul 2020 1.poolfinaal ETV

4. Kaks kanget Jaapanis TV3

5. Kinni TV3

6. Eesti muusikaauhinnad 2020 KANAL2

7. EV102. Vabariigi Presidendi vastuvõtt ETV

8. Kuuuurija KANAL2

9. Eesti Laul 2020 2.poolfinaal ETV

10. Koroonaviirus ETV

Elisa Elamuse filmide järelvaatamise kuue kuu TOP

1. Tõde ja õigus ETV

2. Parasiit ETV2

3. Zootropolis TV3

4. Vaiana TV3

5. Trollid TV3

6. Kodu TV3

7. Kollide kompanii TV3

8. Kollide ülikool TV3

9. 6 Kangelast TV3

10. Boss Beebi TV3

 

Elisa Elamuse videolaenutuse kuue kuu TOP

1. Jokker

2. Lumekuninganna 2

3. Paipoisid

4. Lelulugu 4

5. Terminaator: Sünge saatus

6. Lumepoiss

7. Vanamehe Film

8. Kaksikmees

9. Pahad poisid kogu eluks

10. Jumanji: järgmine tase

 

Elisa Huubi kuue kuu TOP

1. Sipsik

2. Ott Tänak - The Movie

3. Kättemaksukontor

4. Reetur

5. Kaks kanget Jaapanis

6. EnsV

7. Padjaklubi

8. Eia jõulud Tondikakul

9. Tuba 301

10. Teadmata kadunud

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!