Põhisisu algus

Elisa Stage'is esilinastub: „Väike prints“ - EMTA 29. lennu bakalaureuselavastus

12.08.2020

Sel neljapäeval, 13. augustil esilinastub Elisa Stage platvormil alati võluv „Väike prints“, mis on ühtlasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli 29. lennu bakalaureuselavastus.

„Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu. See tuntud tsitaat on pärit 1943. aastal ilmunud „Väiksest printsist“, mida peetakse loetuimaks ja tõlgituimaks prantsuse raamatuks. Teost on avaldatud sadades keeltes ja murretes ning müüdud kümneid miljoneid eksemplare. Homne etendus on salvestatud spetsiaalselt Elisa Stage platvormi jaoks tänavu suvel, kus üles astuvad säravad tulevikutähed EMTA 29. lennult,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

„Väikse printsi“ lavastajaks on legendaarne Elmo Nüganen ja osades on Jan Erik Ehrenberg, Ekke Hekles, Simo Andre Kadastu, Martin Kork, Lena Barbara Luhse, Märten Metsaviir, Maarja Johanna Mägi, Kaarel Pogga, Oskar Punga, Ken Rüütel, Kristiin Räägel, Oskar Seeman, Andreas Aadel, Markus Helmut Ilves, Mihkel Kohava ning Elise Metsanurk.

Tallinna Linnateatri projektijuht Oliver Berg tõdes, et tegu on Elmo Nüganeni viimaste aastate ühe säravaima lavastusega, kus näeb äsja EMTA Lavakunstikooli lõpetanud noorte näitlejate muljetavaldavat ümberkehastumisvõimet. „On ütlemata heameel, et saame järgmise lavastusena veebis tuua publikuni just „Väikse printsi“. Eriline on ka mängupaik Stuudio, kuhu rohkem lavastusi ja etendusi planeeritud ei ole. Saali väikse mahutavuse tõttu ei saanud me etendust mängida sugugi nii paljudele inimestele, kui oleksime soovinud. Linnateatril on äärmiselt hea meel, et saame koostöös Elisaga viia nüüd „Väikse printsi“ rohkemate inimesteni.“

Etendus kestab 1 tund ja 50 minutit ning pileti hind on 5,99€. Pärast veebiesilinastust jääb etendus kõigi soovijate jaoks Elisa Stage ja Elisa Elamuse keskkonda vaatamiseks.

„Elisa jätkab tänavu koos Linnateatriga etenduste ülesvõtmist Teater TV-sse projekti raames ning käesoleval aastal on plaanis ülesse võtta veel õige mitu lavastust,“ lisas Popp.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!