Põhisisu algus

Elisa Stage on lahutanud eriolukorra ajal tuhandete vaatajate meelt

16.05.2020

Streamingplatvorm Elisa Stage on aidanud kriisi ajal erinevat loomingut publikule esitada ja piletitulu teenida nii muusikutel, teatril kui ka online filmifestivalil. Kokku tõi Elisa Stage esimesel kuul meelelahutuse ligi 12 tuhandesse koju.

Elisa Stage´i on saanud artistid kasutada otseülekannetele piletite müümiseks ja salvestustele järelturu tekitamiseks. Lisaks on saanud artistid soovi korral vastata vaatajate küsimustele ning näha veebikaamerate vahendusel ka publikut kaasa elamas. Esimese kuuga jõudsid Elisa Stage’i vahendusel otseülekanded ligi 12 tuhandesse koju.

„See on olnud kahtlemata väljakutseline aeg paljudele, ent loodetavasti oleme suutnud tuua veidi lisarõõmu ja elamusi siiski inimestele lähemale. Kindlasti jätkame Elisa Stage platvormil tööd ka tavaolukorras, luues uusi virtuaalseid osalemise võimalusi ja tuues meelelahutuse koju ka nendele, kel teatrisaali või festivalilava ette ei ole võimalik tulla,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

HÕFFi korraldaja Helmut Jänes ütles, et ilma kinosaalita filmifestivali pidada nii suurele publikule on hämmastav. „See oli väga väärt ja hea õppetund meie tiimile. Kindlasti võtame siit kaasa hulga väärt kogemusi.” Kokku vaatas HÕFFi filme ligi 5000 inimest.

Linnateatri heategevuslikku emadepäeva kontsert-etendust vaadati pühapäeva õhtul otse ligi 4 000 ekraanilt ning selle raames on vaimse tervise edendamisega tegeleva MTÜ Peaasjad toetuseks annetatud ligi 6 000 eurot. “See oli väga tore kogemus. Tänu Elisa Stage platvormile oli meil võimalik kogu teatri kollektiiv eriolukorras tööle rakendada ja meie kontsert-etendust kogunes jälgima 22 Põrgusaali jagu vaatajaid.” Kommenteeris sündmust Tallinna Linnateatri turundusjuht Margus Küppar. “Kes ei ole jõudnud meie kontsert-etendust veel vaadata, siis julgustan seda tegema. Kuni 24. maini on see jätkuvalt kättesaadav!”.

Kontsert-etendus on Elisa Stage platvormil sümboolse 5,99 euro suuruse pileti eest järelvaadatav ja kogu piletimüügist teenitud tulu annetatakse jätkuvalt MTÜ-le Peaasjad.

Tänaseks on Elisa Stage platvormil ülesse astunud ligi kümme erinevat artisti nagu näiteks Ott Lepland, kes tegi platvormil omapärase jutusaate, Estonian Voices, kes pidas platvormil 10 aasta juubelikontserdi ja Terminaator, kelle esinemine veebi vahendusel kestis ligi kaks ja pool tundi.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!