Põhisisu algus

Elisa Raamatu veebruarikuu loetuimaks teoseks tõusis „Ajaloolised ööd ”

11.03.2015

Maailmas sadu tuhandeid eksemplare müünud Rafael Sabatini „Ajaloolised ööd. I osa“ tõusis veebruaris ainulaadse lugemisäpi Elisa Raamatu enim loetud lugemisvaraks.

Elisa Raamatu veebruarikuu TOP 10 hulka jõudis värvikatelt autoritelt pärinevaid teoseid ja seda pea igas žanris. Nii näiteks on esikümnest võimalik leida ajaloolisi– ja kriminaalromaane, autobiograafiat ja teistest žanritest pärinevaid bestsellereid.

Lugemisvalik on Elisa Raamatu äpis rikas ja lugemishuvilistele meeli köitev just oma pidevalt suureneva valiku tõttu. Käesoleval hetkel on lugejal võimalik äpist endale meelepärast lektüüri valida rohkem kui 1300 raamatu seast.

Elisa Raamatu veebruarikuu loetumad raamatud:

  1. Ajaloolised ööd, I osa
  2. Emmanuelle 1. raamat. Inimsuse õppetund
  3. Tõmbetraat
  4. Siidimaja. Uus Sherlock Holmesi romaan
  5. Metsik
  6. Minu Hispaania
  7. Politsei
  8. Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus
  9. Minu California. Mull mullis
  10. Minu Istanbul. Poolik ja tervik

Innovaatiline lugemisäpp Elisa Raamat pakub lugemishuvilisele kindla kuutasu eest võimalust lugeda piiramatult e-raamatuid. Uusi raamatuid lisandub igal nädalal ning nendest saab ülevaate Elisa Raamatu äpis.

Elisa Raamatust saab raamatuid lugeda korraga kahes seadmes, näiteks nutitelefonis ja tahvelarvutis. Uudne raamatuäpp on saadaval android-operatsioonisüsteemil toimivatele nutitelefonidele ja tahvlitele Google Playst ja Apple’i seadmetele AppStore’ist.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!