Põhisisu algus

Elisa Raamatu lugejate lemmik on jätkuvalt Kersna „Ei jäta elamata“

10.06.2015

Lugejate hingekeeli puudutav Vahur Kersna Raamat „Ei jäta elamata“ püsib kõigutamatult juba kuid Elisa Raamatu edetabeli tipus.

Vahur Kersna kirjutas raamatu „Ei jäta elamata“ mõeldes neile, kes keset ilusat elu leiavad end järsku isikliku maailmalõpu lävelt. Kui teos jõudis Elisa Raamatu virtuaalsele raamaturiiulile, ütles Vahur Kersna: “Tähtis on, et raamat oleks kättesaadav kõigile, sest eesmärk on teenida - teenida inimesi ja digiraamatud, need on meie tulevik.”

Kersna on ühes raamatu eraldi peatükis välja toonud ka väga konkreetsed soovitused, kuidas tasub elada. “Paljud on öelnud, et sellest on kõvasti abi. Et nad on neid lugenud, nende kallal mõtisklenud, nendega arvestanud ja nende järgi oma elu sättinud. See on suur asi, kui keegi nii tõsiselt võtab,” rääkis Vahur Kersna Elisale.

Kersna teine raamat „7x7“ on jõudnud Elisa Raamatu TOP-is kümnendale kohale.

Elisa Raamatu äppi lisandub igakuiselt vähemalt 30 uut e-raamatut ning kokku on kliendile lugemiseks äpis üle 1500 eestikeelse teose. „Elisa on edasi arendanud ka äpi funktsionaalsust ,“ rääkis Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski. „Seni sai klient oma raamaturiiulile lugemiseks tõsta 9 raamatut, mida sai ka ilma internetiühenduseta lugeda. Nüüd tegime lisaks veel kategooriad „Loen hiljem“, kuhu klient saab märgistada piiramatul hulgal huvipakkuvaid raamatuid ning „Loetud raamatud“, mis annab ülevaate juba loetust.“

Elisa Raamatu rakenduse teeb ainulaadseks asjaolu, et soodsa kuutasu eest saab raamatuid lugeda piiramatult ehk just nii palju, kui on jaksu ja soovi ka siis kui internetiühendust ei ole. Teiseks oluliseks eeliseks konkureerivate lahenduste ees peavad äpi kasutajad Elisa Raamatu mugavust - raamatut saab otsida, alla laadida ning lugeda ühes ja samas keskkonnas. Korraga saab rakendust kasutada kahes seadmes – nutitelefonis ja tahvelarvutis.

Elisa Raamatul on tänaseks juba üle 11 000 lugeja.

Elisa Raamatu maikuu TOP15

1. Ei jäta elamata. Vahur Kersna
2. Horoskoop 2015. Saatuslik aasta. Taimi Uuesoo, Ago Uuesoo
3. Abielurikkumine. Paulo Coelho
4. Kaka ja kevad. Andrus Kivirähk
5. Kehakeel armastuses ja flirdis. Ülli Kukumägi
6. Linda mõrva juhtum. Leif G. W. Persson
7. Tantsuõpetaja tagasitulek. Henning Mankell
8. Liiklusseadus ja liiklusmärgid 2015
9. Nadja väike koogiabi. Nadežda Kaarma
10. 7x7. Vahur Kersna
11. Emmanuelle 1. raamat. Inimsuse õppetund. Emmanuelle Arsan
12. Finantsaabits: Rahaasjade korraldamise käsiraamat
13. Telestaaride uskumatud juhtumised. Margit Mikk-Sokk
14. Norra mets.Haruki Murakami
15. Arstina läbi elu. Arvo Tikk

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama