Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Raamatu juuni eksklusiiv: prohvetlik krimipõnevik, mis ennustas karantiinis maailma tulekut

17.06.2020

Vaade Londonile

Veel 15 aastat tagasi tundus maailm, milles praegu elame, täielik utoopia. Peter May krimipõneviku „Lukus linn“ käsikiri jäi 2005. aastal seisma, kuna toona ei tahtnud keegi seda ebarealistlikus maailmas aset leidvat teost avaldada. Nüüd on aga kirjeldatud olukord tõeks saanud.

“Lukus linn” viib lugeja Londonisse, millest on saanud pandeemia epitsenter. Linn on karantiinis, võimust võtavad rahvarahutused. Väga nakkava ja surmava, tuhandeid ohvreid nõudnud viiruse eest pole keegi kaitstud. 

Just nagu pärismaailmas, tuleb ka raamatus rajada nakatunute suure hulga tõttu ajutine haigla. Ootamatult leiavad aga töölised ehitusplatsilt koti 10-aastase lapse luustikuga. 

Juhtumiga asub tegelema politseiuurija Jack MacNeil. Lisaks võika kuriteo lahendamisele peab MacNeil hakkama saama ka keerulise eraelu ja teda jälgivate pahaendeliste jõududega, mis on valmis tõe varjamiseks taas tapma.

Krimilugu „Lukus linn“ on geniaalselt kirja pandud, põhjalik ja täiuslikult teostatud. Hirmutavalt realistlik põnevik keskendub inimkogemustele tapva viiruse tõttu lukku pandud maailmalinnas.

Seotud märksõnad

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.