Põhisisu algus

Elisa Raamat jõudis konkursi Aasta Turundustegu 2014 finaali

18.03.2015

Elisa poolt eelmise aasta lõpus nutiseadmest digiraamatute lugemiseks loodud äpp Elisa Raamat jõudis konkursil Aasta Turundustegu 2014 finaali.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Elisa Raamatu peamiseks eeliseks ainulaadsus. “Kui seni sai eestikeelseid e-raamatuid osta vaid tükikaupa, siis Elisa Raamatus saab soodsa kuutasu eest lugeda just nii palju kui tahad, ühtegi piirangut ei ole,“ lausus Andrus Hiiepuu. „Ainulaadse äpi on kliendid väga hästi ka vastu võtnud. Tänase seisuga on Elisa Raamatul 6000 regulaarset lugejat,“ märkis Andrus Hiiepuu.

Teise olulise eelisena konkureerivate lahenduste ees tõi Hiiepuu välja Elisa Raamatu mugavuse. „Elisa Raamatust saab raamatut otsida, alla laadida ning lugeda ühes ja samas keskkonnas,“ sõnas Andrus Hiiepuu. „Just seda hindavad enim tänased Elisa Raamatu lugejad.“

Lisaks on paljudele raamatusõpradele oluline, et Elisa Raamatut saab kasutada ka välismaal ja et teenust saavad kasutada kõigi mobiilioperaatorite kliendid.

Kokku on lugejal Elisa Raamatus ühe soodsa kuutasu eest nutitelefonis ja tahvelarvutis lugemiseks rohkem kui 1300 eestikeelset e-raamatut.

Konkursi Aasta Turundustegu auhinnagaala toimub 25. märtsil 2015 Tallinnas Saku Suurhallis turunduskonverentsil Password. Konverentsil toimub ka Elisa turundusteo esitlemine.

BestMarketing korraldab Eesti Aasta Turundustegu valimise ja annab välja turundusvaldkonna prestiižikaima auhinna juba 16. korda.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!