Põhisisu algus

Elisa Raamat: 5 suvist lugemissoovitust

07.07.2016

Käes on suvepuhkuste aeg – aeg, mis veedetakse väljasõitudega mere äärde ja puhkusega maakodus. Puhkuse aeg on ka suurepärane hetk aja mahavõtuks raamatu seltsis rannaliival või võrkkiiges pikutades. Elisa Raamat annab 5 lugemissoovitust saabunud suvekuudeks.   

Igaviku äärel - New York Timesi menuk, mis on vaieldamatult aasta kõige kuumem raamat! See on niivõrd uskumatu kui sensuaalne! Romantika ruudus! Kirgi küttev armastuslugu, mis sobib ideaalselt suveõhtusse, et triivida raamatu toel metsikusse klubiöösse, kus lugu hakkab hargnema.. 

Järvemaja – Mõnus ajaviiteromaan, kus ajas põigatakse tagasi 1933. aasta juunikuusse. Edevane’i perekonna maamajas Loeannethis on pööriööpeoks kõik läikima löödud. Aga kui kätte jõuab kesköö, saab perekonnale osaks nii suur kaotus, et nad lahkuvad sellest majast alatiseks. Seitsekümmend aastat hiljem saadetakse Londoni politseiuurija Sadie Sparrow pärast üht keerukat juhtumit sundpuhkusele. Harutama asutakse sasipundart, millest midagi kuulda ei tahetud… 

Suur võluvägi. Hirmudest vaba loominguline elu - Gilberti raamatud on pakkunud tiivustust ja turgutust igas eas ja igal elualal tegutsevatele inimestele. Selles raamatus tutvustab kirjanik oma loomeprotsessi ja jagab teraseid mõtteid loomingulisuse kohta. Tegemist on mõnusa suvise vahepalaga, mis annab julgustust uudishimule ja hirmude ületamisele. Elisa Raamatu kindel suvesoovitus! 

Tüdruk rongis - Paula Hawkins töötas viisteist aastat ajakirjanikuna, enne kui hakkas ilukirjanduses kätt proovima. Ta on sündinud ja üles kasvanud Aafrikas Zimbabwes. 1989. aastal kolis ta Londonisse, kus ta elab siiani. „Tüdruk rongis“ on tema esimene põnevik, mis annab ühele rongis sõitvale naisele võimaluse osa saada kaassõitjate eludest. Miks mitte ka ise suvepuhkusel sõuda põnevuse laineil? 

Võluv soolestik. Kogu tõde ühe alahinnatud elundi kohta - Enders selgitab humoorikalt ja kaasakiskuvalt, mida uut pakub meditsiin ja kuidas me saame neid teadmisi igapäevaelus kasutada. Tema sõnum on lihtne: kui tahame end oma kehas hästi tunda, kauem elada ja oma eluga rahul olla, peame hoolt kandma ka oma soolestiku eest. 

Elisa Raamat soovib häid lugemiselamusi ja ilusat suveaega.    

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!